Nádherná jarní kolekce Tommy Jeans dostupná nyní na eshopu!

Mám pro vás další jarní módní inspiraci! Tentokrát vám představím novou kolekci od značky TOMMY JEANS – jedná se o sportovní, velice mladistvou a opravdu nádhernou řadu známého brandu Tommy Hilfiger. Obchod Tommy Jeans najdete v brněnské Olympii, ovšem, nyní můžete nakupovat na eshopu www.mode.cz/nova-kolekce/, navíc, platí tu pro vás, mé čtenáře,  SLEVA 20% na VŠE – jak na novou kolekci, tak na již zlevněné kousky. Stačí při nákupu zadat kód „mode20“.

Musím vám říct, že jsem byla doslova až překvapená, jak moc povedené oblečení značky Tommy Jeans je. Brand Tommy Hilfiger samozřejmě znám – a věřím, že vy také. Ovšem label Tommy Jeans je stylově, řekla bych, rozhodně více zajímavý!

Tommy Jeans – to je především sportovní, stylová, mladistvá, krásně barevná a pohodlná móda pro každodenní nošení.

V rámci kolekcí Tommy Jeans najdete věci, které nepostrádají originální design – super jsou použité materiály a hlavně, ty barvičky! A ty přece k jarní módě také neodmyslitelně patří.

Oblečení Tommy Jeans je rozhodně nadčasové, nepostrádající svůj charakteristický look, založený převážně na uvolněném, pohodlném vzhledu. Zkrátka, ať si od této značky oblečete cokoliv, budete se v tom cítit naprosto perfektně – o tom jsem se i sama přesvědčila.

Naprosto super jsou jejich džíny! Jsou nesmírně pohodlné – obsahují velkou část elastanu a i díky tomu dokonale sedí, neškrtí a dobře se v nich hýbe.

Veliký výběr je zde i nejrůznějších mikin, svetrů – super jsou ty v oversize velikosti! Mají nejrůznější velikosti, typy a barvičky.

Já sama nejvíc miluji ryze ženskou módu, sukně a šaty – to je zkrátka „moje“! :) Proto jsem vyzkoušela i různé šaty – jsou pro každodenní nošení, ale pokud k nim vezmete boty na podpatku, hodí se třeba i na večírek, nebo jinou, více okázalou příležitost.

Moc krásnou jsou i jarní bundičky – opět v úžasných barvách.

Zkrátka, Tommy Jeans je značka, o které musíte vědět! Její nabídka je totiž opravdu moc vydařená – a já už se těším na další novinky. O těch vám pak ještě určitě napíšu!

Obchod Tommy Jeans najdete v brněnské Olympii, hned vedle prodejny ALOve, nakupovat nyní lze přes eshop, kde navíc platí pro vás, mé čtenáře,  SLEVA 20% na VŠE – jak na novou kolekci, tak na již zlevněné kousky. Stačí při nákupu zadat kód „mode20“.

Na fotky mrkněte detailně i ve fotogalerii. ;)

ODKAZ: TOMMY JEANS / web, eshop

ODKAZ: TOMMY JEANS / facebook

ODKAZ: TOMMY JEANS / instagram