Jídla z vašich oblíbených restaurací nyní s možností objednávek a dovozu domů!

I když aktuální situace poměrně radikálním způsobem změnila naše životy – a čas musí trávit většina z nás pouze doma, můžeme si i tuto dobu zpříjemnit. Jak? Třeba objednávkou jídla z naší oblíbené brněnské restarauce. Dobře se najíte a co víc, restaurace v této složité době podpoříte. Dnes vám chci dát tipy na rozvozy z mých tří oblíbených restaurací – jsou to restaurant a steakhouse Monte Bú, Ristorante Piazza a také Pivnice U Čápa. Jak si zde objednat a co nabízí? Dozvíte se v následujícím článku… ;)

Pokud stejně, jako já, trávíte nyní většinu času doma – v karanténě, tak jistě hledáte způsoby, jak si právě tuto dobu zpříjemnit. Možností se skutečně moc nenabízí – ovšem, jednou zaručenou, která vás může potěšit a zvednout vám náladu, je dobré jídlo, které si můžete objednat s dovozem přímo domů.

Tuto radost ocení jistě celá rodina a povím vám, nejvíc potěší vždy mě, protože – co si budeme povídat, v kuchyni teď trávím opravdu hodně času. Takže, pokud občas nemusím vařit, je to pro mě teď opravdu moc fajn zpestření.

Restaurace, bistra, bary…to vše je teď zavřené, což nás mrzí, ale musí to tak být. Mnohé restaurace ale fungují v rámci dovozu jídel, nebo přes výdejová okna – takže si i nyní můžete dopřát vaše oblíbené dobroty.

Chci vám dát tip na tři restaurace, které mám v Brně moc ráda – a které fungují! Jídlo si tu buď můžete vyzvednout, nebo si ho necháte dovézt, buď přes Wolt, nebo Dáme jídlo – kde tyto restaruace nově jsou.

Restaurant & steakhouse Monte Bú – oblíbená restaurace, zvláště milovníky masa! Dáte si tu božské steaky, ale i těstoviny, saláty, nebo mexické speciality. 

Od pondělí do pátku vaří v Monte Bú meníčka – můžete prohlédnout ZDE – a objednávat můžete i z celodenní nabídky (více ZDE). Lze objednávat a zaplatit online, jídlo si pak můžete buď sami vyzvednout přímo v restauraci, nebo vám ho doručí (v okolí Kraví hory). Lze využívat denně od 11 do 22 hod.

Novinkou je, že Monte Bú je i na Woltu – takže lze využívat objednávky i přes tuto aplikaci. Navíc s promokódem CONGUSTO tu dostanou noví zákazníci Woltu slevu 150 Kč na první objednávku od restaurací Con Gusto (mezi ty patří Pivnice U Čápa, Ristorante Piazza, Monte Bú a Gelataria Piazza).

Objednávat můžete i přes Dáme jídlo.

Obdobně funguje také Pivnice U Čápa – opět lze objedávat z celodenní nabídky (více ZDE), nebo z meníček, ta se vaří od pondělí do pátku (více ZDE). 

Lze využívat denně, od 11 do 20 hodiny, buď vyzvednete, nebo v okolí Obilného trhu vám jídlo doručí.

I Pivnice U Čápa je na Woltu, s promokódem CONGUSTO tu dostanou noví zákazníci Woltu slevu 150 Kč na první objednávku od restaurací Con Gusto (mezi ty patří Pivnice U Čápa, Ristorante Piazza, Monte Bú a Gelataria Piazza). Opět obejdnáte i přes Dáme jídlo.

Svá oblíbená jídla si můžete objednávat také z Ristorante Piazza! Opět můžete vybírat z celodenní nabídky jídel (více ZDE), nebo z meníček – ta se vaří opět pondělí až pátek (více ZDE). 

Jídla si opět buď můžete vyzvednout, nebo necháte doručit – v okolí nám. Svobody není problém. :) Objednávat lze denně od 11 do 22 hodiny.

Novinkou pak je, že Ristorante Piazza je na Woltu – super pro ty, kteří bydlí dál od restaurace. Opět platí, že s promokódem CONGUSTO tu dostanou noví zákazníci Woltu slevu 150 Kč na první objednávku od restaurací Con Gusto (mezi ty patří Pivnice U Čápa, Ristorante Piazza, Monte Bú a Gelataria Piazza). Najdete i na Dáme jídlo.

Objednávat lze i z Gelaterie Piazza – mají zde dezerty s sebou, zmrzlinu do termoboxu (příchutě si můžete nakombinovat) a samozřejmě kávu. ;)

Objednávat zde je možné od 9 do 20 hodiny.

Ve všech restauracích platí samozřejmě vysoká hygienická pravidla – kuchaři i obsluha pracují v rouškách, rukavicích, vše se tu neustále dezinfikuje, dbá se na čistotu a samozřejmě zdraví všech zaměstnanců. :)

A na závěr jedna zajímavá informace!
Con Gusto připravilo speciální edici dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000, 2000 a 5000 Kč. Vouchery bude možné uplatnit v Ristorante Piazza, v restaurantu & steakhouseu Monte Bú, v Pivnici U Čápa a v Gelaterii Piazza.

Důležitá informace: 10 % z hodnoty poukazu Con Gusto daruje na podporu lékařů, zdravotníků, sestřiček atd. ve FN Brno. Dovezou a připraví pro ně kávu a další občerstvení, aby je alespoň takto podpořili v této těžké době. Hodnota poukazu pro vás se nesnižuje, je tedy totožná s částkou, kterou za něj zaplatíte a platnost poukazu je 2 roky od zakoupení. 

Vouchery je možné zakoupit pouze on-line na stránkách restaurací:

MONTE BÚ – vouchery
PIAZZA – vouchery
PIVNICE U ČÁPA – vouchery

Případně vouchery koupíte i přímo na stránkách Con Gusto. ;)