Myslete o Vánocích i na sebe – odpočiňte si v lázních v Brně!

Vánoce a hlavně předvánoční období patří k těm nejvíce náročným částem roku. Obecně jsou na nás kladeny velké požadavky – a bohužel, svátky klidu a míru jsou pro celou řadu z nás na hony vzdálenou představou. Přitom bychom si právě tento kouzelný čas měli umět co nejvíce užít a vychutnat. Přitom stačí málo – zastavit se a najít si chvilku jen pro sebe a své nejbližší. To je to nejdůležitější a vše ostatní se dá oželet…:)

 

Kde v Brně si můžete před Vánocemi, ale i po Novém roce odpočinout a kde Vám pomohou vrátit se zpět do formy?

Doporučuji Denní lázně Brno, se kterými mám já sama vynikající zkušenosti.

I nyní, před Vánocemi, si můžete v Denních lázních Brno vychutnat příjemnou vánoční atmosféru. Voní zde skořice a tymián, teplé oleje, příjemnou hudbu a vynikající služby si tak vychutnáte opravdu všemi smysly. Pro unavené a bolavé tělo je to zde skutečnou vzpruhou. A co přesně v Denních lázních Brno tedy nabízí?

V Denních lázních Brno provádí masáže, nahřívají v moderních bylinkových párach, nabízí zde i léčebné a relaxační koupele. Vynikající je, že zde dokáží tělu pomoci jak po stránce požadované relaxace, ovšem i po stránce estetické – a to prostřednictvím propracovaných lymfatických komplexů, po kterých se klienti cítí jako znovuzrození.

Já sama jsem zde vyzkoušela také lymfatické procedury, které jsou právě vynikající i na zeštíhlení. Také u těchto procedur si skvěle odpočinete.
Navíc, jak sami určitě také pociťujete, právě během období Vánoc na zdravou stravu příliš mnoho nehledíme:) Proto pokud se toužíte opět dostat zpět do formy – určitě doporučuji i komplexní programy pro celkové zhubnutí, zeštíhlení, pro efektivní odstranění celulitidy.

Pokud Vás trápí klouby a svaly – mají zde v nabídce ošetřovatelskou péči ve formě balneotechnik jako je bahno, rašelina, parafíny, teplé vosky.

V Denních lázních Brno se zaměřují také na estetické kúry obličeje – i to jak vypadáme, je zejména pro nás, ženy, nesmírně důležité…:) Jako doplněk zde navíc nabízí kosmetiku z olivového oleje. Pružnost a hladkost kůže po ní poznáte ihned.

Zajímavostí jsou i doprovodné programy, jako diagnostické balíčky, které Vám mohou mnohé naznačit o Vašem aktuálním zdravotním stavu – mimochodem, doporučuji testování výše cholesterolu a hladiny cukru v krvi – právě tyto správné hodnoty jsou pro naše celkové zdraví velice podstatné. Já Vám o této službě už na blogu dříve psala – ZDE.

Druhým doprovodným programem jsou Rekondiční pobyty v Alpách, zaručeně zdokonalí fyzicky a psychicky každé tělo, třeba jen pohledem z okna a pohovorem vždy s nějakým odborníkem či věštkyní.

Jak už jsem uvedla, v Denních lázních Brno nabízí také ucelené terapie a programy pro děti, zejména zacílené na prevenci respiračních chorob, které mnhoho dětí v tomto období trápí – i o této službě jsem Vám na blogu psala – a rozhodně stojí za pozornost. Více se dozvíte ZDE.
Děti zde nahřívají soluxem, nainhaluje se Vincentka, provádí se speciální masáže hrudníčku. Dětský léčebný koutek je plný hraček, dítko ani nepozná, že se léčí.:)

A mimochodem, relaxace, nebo různé ozdravné, či estetické programy v Denních lázních Brno mohou být i skvělým tipem na vánoční dárek – v nabídce je široká škála dárkových poukazů, které určitě pod stromečkem udělají radost komukoliv z Vaší rodiny:)

obrazek-s-logem-text

Více informací o všech službách v Denních lázních Brno najdete na oficiálním webu /viz odkaz níže. A mimochodem – svůj stánek mají Denní lázně Brno také na Vánočních trzích na brněnském výstavišti, v Pavilonu F! Zastavte se na kávu, můžete si tu zakoupit i dárkový poukaz a zeptáte se na vše, co Vás zajímá:)

Denní lázně Brno najdete na ulici Radlas 84/6.

ODKAZ: DENNÍ LÁZNĚ BRNO / web
ODKAZ: DENNÍ LÁZNĚ BRNO / facebook