Milý Ježíšku…tipy na vánoční dárky, u kterých chybu rozhodně neuděláte!

S blížícími se Vánocemi jistě celá řada z nás přemýšlí, jaké vánoční dárky pro své blízké pořídit. Je to často doslova oříšek – a letos, vzhledem k aktuálním nařízením, jsou nákupy vánočních dárků ještě navíc komplikované. Proto mám pro vás dnes velkou inspiraci – na nákup dárků online, navíc takových, se kterými sklidíte zaručený úspěch. Skvělé dárky – hlavně pro děti – pořídíte na eshopu Nejlevnejsisport.cz. Mají tu obrovský výběr sportovního vybavení a potřeb – boží jsou třeba speciální žíněnky – aitracky, koloběžky, fotbalové branky… A pro nás, dospělé, třeba vybavení pro cvičení doma. Mrkněte na můj následující článek se spoustou inspirace!

Nevím jak vy, ale já si před každými Vánoci lámu hlavu, co komu koupit… Opravdu, originální nápady mi v tomto směru už dochází a sama jsem ráda za jakoukoliv inspiraci. Tak věřím, že dnes uvítáte i vy tu moji! ;)

Chci vám dát tipy na vánoční dárky, kterými nezklamete – zvláště v případě dětí. A pozor – tím nemyslím na nákup hraček, ale věcí, které vaše děti využijí mnohem lépe.
Tím nejlepší dárkem pro děti je přece sportovní vybavení a sportovní potřeby, se kterými se děti budou bavit, jezdit na nich, užívat si pohyb – a to je právě na tom to nejlepší!

Sama se své děti snažím vést k aktivnímu způsobu života, oba mí kluci milují cokoliv, na čem se dá jezdit – kola, koloběžky, lyže a snowboardy… Hrají i fotbal a toto léto je jejich nejoblíbenější sportovní „vychytávkou“ speciální žíněnka Airtrack – o té jsem vám tu už mimochodem psala.

A právě věci pro sport, vybavení a sportovní potřeby – to vše je skvělým tipem na vánoční dárky. Veškeré tyto věci najdete na eshopu Nejlevnejsisport.cz.

Na eshopu Nejlevnejsisport.cz mají vybavení pro domácí fitness, běžecké pásy, cyklotrenažéry, kola, paddleboardy a vybavení pro vodní sporty…zkrátka naprosto vše pro sport. A ceny mají opravdu velice přijatelné a nízké!

Super je, že mají téměř vše skladem. Centrální sklad je v Ostravě Třebovicích, kde je zároveň i výdejní místo, ovšem jak jsem zmínila, vše vám po objednání bude doručeno i přímo k vám na adresu.

A jaké jsou moje tipy na dárky právě z eshopu Nejlevnejsisport.cz?

Pro děti bych vám rozhodně doporučila zmiňované žíněnky Airtrack! Tato věc vypadá na první pohled možná obyčejně, ale nevěřili byste, jak všestranné má využití! Děti se na Airtracku neskutečně vyřádí!

Airtrack je nafukovací žíněnka ideální pro parkour, skákání, salta, výskoky… Tlumí nárazy a eliminuje riziko zranění při sportu.
Je ideální jak pro venkovní, tak i pro vnitřní užití. Moji kluci aitrack využívali i v bazénu – plave a skvěle se na něm klouže do vody. :) Navíc jednoduše vyfouknete a uložíte.

Dalším skvělým tipem na dárek pro děti – koloběžky! Neznám snad žádné dítě, které by nejezdilo rádo na koloběžkách. :) Koloběžky jsou navíc skladné, vejdou se do kufru auta – takže super věc na výlety a cestování.

Na eshopu Nejlevnejsisport.cz mají široký sortiment mnoha druhů koloběžek – skládací, koloběžky s nafukovacími koly, freestylové koloběžky, nebo dětská odrážedla. Zkrátka pro každého něco. Mimochodem – mrkněte za zajímavý článek o srovnání koloběžek – ZDE – třeba vás nasměruje při výběru. ;)
Pokud hledáte spíše obecné rady, než výběr konkrétních modelů, posloužit by vám zase mohl tento návod Jak vybrat koloběžku.

Super dárkem může být i skateboard – na eshopu Nejlevnejsisport.cz seženete nyní populární longboardy, waveboardy. Můj starší syn jezdí na klasickém skateboardu, zvláště pro kluky je toto velká & cool zábava. :) ZDE je navíc článek se srovnáním výše uvedených věcí.

Kluky pak potěší určitě i basketbalové koše, nebo fotbalové branky – ty jsou u nás doma také mimořádně oblíbené. :)

Pro dospělé pak na eshopu Nejlevnejsisport.cz pořídíte vybavení pro domácí fitness – běžecké pásy, trenažéry, trampolíny, činky… Zde opět přikládám tip na srovnání běžeckých pásů – ZDE

A naprosto originálním dárkem – pro kohokoliv – pak může být také paddleboard! Na léto je to opravdu skvělá věc!

Tak co říkáte? Ježíška můžete na eshopu Nejlevnejsisport.cz vyřesit téměř kompletně a navíc, z pohodlí a klidu domava. A to je v aktuální době také velkou výhodou! ;)

ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / facebook
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / instagram