Čerstvé ovoce & zelenina (a nejen to) až k vám domů! Objednejte si Zdravé bedýnky!

Pravidelný přísun vitamínů – ideálně z přírodních zdrojů, z ovoce a zeleniny, je obzvlášť v aktuálním období opravdu důležitý. Sama na to dbám jak u sebe, tak i u svých dětí, takže ovoce i zelenina v našem denním jídelníčku zastávají hlavní roli. Proto vám chci dát jeden tip, o kterém jsem vám zde psala už na jaře – ovšem, který se vzhledem k současným nařízením nyní víc než hodí. Víte, že si můžete objednat bedýnky s kvalitním výběrem ovoce a zeleniny s dovozem až k vám domů? Po Brně i okolí dováží (s rozvozem zdarma) ZDRAVÉ BEDÝNKY – je to skvělá služba, sama jsem vyzkoušela a k naprosté spokojenosti. Víc v následujícím článku.

Ovoce a zelenina až k vám domů, navíc s rozvozem po Brně a okolí zdarma. To jsou ZDRAVÉ BEDÝNKY, o kterých jsem vám už psala během prvního nouzového stavu u nás, na jaře.

Přísun vitamínů je samozřejmě žádoucí neustále, ovšem nyní, v období zvýšeného výskytu chřipkových epidemií bychom samozřejmě měli dbát na příjem vitamínů o to víc. Ideálně z ovoce a zeleniny, což je pro naše tělo nejpřijatelnější forma.
A s tím souvisí i tip – na objednání Zdravých bedýnek. Je to skvělá věc, kdy si vyberete, objednáte ovocnou, zeleninovou / mix ovoce & zelenina / bedýnku a sympatičtí kluci od Zdravých bedýnek vám je dovezou – a pozor po Brně a okolí s rozvozem ZDARMA – až k vám domů.

Což je super, protože jak jistě víte, trávit čas v obchodech teď není úplně žádoucí.

Já už vám o Zdravých bedýnkách psala na jaře, ovšem myslím, že je rozhodně fajn si právě tuto službu opět připomenout, v současné době se totiž víc než hodí.

Vybrat si svou bedýnku můžete přímo na webu ZDE – na výběr zde mají čistě ovocnou, čistě zeleninovou bedýnku a pak mix ovoce a zeleniny, a to vždy ve dvou velikostech (malá nebo velká bedýnka).
Velká zeleninová bedýnka obsahuje 10-12kg zeleniny, ovocná a zeleninová bedýnka 10-12kg ovoce-zelenina, ovocná bedýnky obsahuje 9-10kg ovoce.
Malá bedýnka se skládá vždy kolem 7kg ovoce, zeleniny, nebo mix ovoce & zelenina.

V bedýnkách najdete mix nejrůznější kvalitní zeleniny a ovoce (dle toho, jaký tip bedýnky si vyberete). Zboží je v zimním období převážně z dovozu, ale co se týče sezónního ovoce a zeleniny, tak se snaží vždy odebírat co nejvíc produktů od českých pěstitelů.

POZOR – novinkou na jejich eshopu pak je možnost zakoupení i dalších produktů, které vám přidají do bedýnek. Můžete si přiobjednat naloženou zeleninu, sirupy, marmelády, vynikající domácí těstoviny Cellesta, nebo i jednotlivé kusy ovoce a zeleniny, které přímo vyžadujete.

Plánovanou novinkou jsou pak Mikulášské a vánoční bedýnky, na to už se moc těším! :)

Bedýnky rozváží po Brně a blízkém okolí – a co je super, tak garantují dodání objednávky do druhého dne od objednájní (kromě víkendu) – tak rychlé dodání rozhodně nebývá u jiných rozvážkových služeb pravidlem.

Sama jsem z této služby nadšená, mají super jednání i přístup a opravdu jsou ovoce i zelenina od nich kvalitní a naprosto čerstvé. A potvrzují to také spokojené reakce vás, dalších zákazníků. 

ODKAZ: ZDRAVÉ BEDÝNKY BRNO / web, eshop
ODKAZ: ZDRAVÉ BEDÝNKY BRNO / facebook
ODKAZ: ZDRAVÉ BEDÝNKY BRNO / instagram