Mexické speciality v restauraci LIQUID BREAD

Po delší době opět článek věnovaný brněnské gastronomii! Chci vám totiž doporučit úžasné mexické speciality, které můžete ochutnat – ze stále nabídky – v reastauraci Liquid Bread, tu najdete na Purkyňově 35G. Nedávno jsem se tu stavila na oběd a opět mě přesvědčili, že tu vaří přímo skvěle. Mrkněte na dnešní recenzi s více informacemi a spoustou fotek… ;)

O restauraci Liquid Bread jsem vám tu před nějakým časem už psala – můj starší článek najdete ZDE.

Restauraci najdete v Králově Poli, na Purkyňově 35G. A pokud byste se mě zeptali, kam se jít právě v této části Brna najíst, rozhodně bych vám restauraci Liquid Braed doporučila.Je to celkově příjemné místo, klidné, kde navíc opravdu výborně vaří.

Ovšem, možná se pozastavíte – proč Liquid Bread?
Jak už tento název sám napovídá – v restauraci “hraje svoji roli” pivo, tedy, “tekutý chléb”. Proč? Protože tato restaurace má tankové pivo náchodské značky Primátor.

Prostory restaurace tedy do značné míry korespondují právě s tankovým pivem – tanky s pivem uvidíte vlastně hned při vstupu. ;) Prostředí je v jednoduchém, stylovém designu, můžete tu v soukromí a klidu posedět s přáteli, zajdete na oběd, nebo na večeři, zkrátka, myslím, že v jakoukoliv denní i večerní hodinu se tu budete cítit příjemně.

Co se jídel týká, na výběr máte jak z denní, tak i stálé nabídky jídel. Tu stálou rozšířily speciality z mexické kuchyně – a právě o těch bych vám chtěla napsat. Pokud totiž stejně, jako já, patříte k milovníkům mexické gastronomie, tady si rozhodně přijdete na své!

Vyhlášená mexická jídla jsou v jídelním lístku hojně zastoupená – vybírat je můžete už z předkrmů, kde nechybí oblíbené mexické Nachos s trhaným masem, kukuřicí… Druhým mexickým předkrmem jsou pak plněné papričky JALAPEŇOS. Vynikající je i mexická polévka s hovězím masem a zajímavou plackou z modré kukuřičné mouky!

Ve výběru hlavních jídel pak nechybí hovězí flank steak s mexickou marinádou asada…

…dále populární specialita z Mexica – tacos (mají kuřecí, vepřové i vegetariánské).

Výborné je i fajitas, na výběr jsou z krůtího, vepřového, nebo hovězího masa.

Moc mile mě tu překvapily vepřové kostky v pikantní chilli omáčce! Ta omáčka je přímo božská! Navíc s koriandrem, který zbožňuji. :)

K jídlům si tu můžete vybrat i ze zajímavé nabídky příloh – mě oslovily batátové hranolky, ale mají i mexické fazole, restovanou rýži, kukuřičnou placku z modré kukuřičné mouky, ta je opravd vynikající! Pestrý je i výběr různých omáček.

V jídelním lístku – ať už vás osloví mexická nabídka, či jiná jídla – je skutečně z čeho vybírat, myslím, že to “své oblíbené” tu najdete všichni! A pozor, opravdu dobrá jsou i polední menu. Přesvědčí vás o tom, že v této restauraci vařit opravdu umí.

Na více fotek z restaurace a také, na fotky dobrot, které tu nabízí, mrkněte do fotogalerie! ;)

Restauraci Liquid Bread najdete na adrese Purkyňova 35G.

ODKAZ: LIQUID BREAD / web
ODKAZ: LIQUID BREAD / facebook