Maminky, znáte klub Rohlíček na rohlik.cz? Má pro vás celou řadu výhod!

Není to tak dlouho, co jsem vám zde psala o nákupech přes rohlik.cz – sama toto nakupování online právě na rohlik.cz hojně využívám, šetří mi to čas a také peníze. Navíc na rohliku je široký výběr také regionálních a farmářských potravin a pokud nakupujete chytře, například produkty bez obalu, šetříte také naši Zemi. Dnes vám ale chci napsat o klubu Rohlíček, který je určený nám, rodičům! V rámci tohoto klubu totiž platí pro rodiče mnoho výhod – a nyní je zde celá řada novinek, které vám chci v dnešním článku představit. Takže – čtěte dál! A pozor – na Facebooku a Instagramu @coolbrnoblog mám pro vás soutěž o balíčky skvělých produktů, které udělají vám a hlavně, vašim dětem radost! ;)

S nákupy na rohlik.cz jsem opravdu moc spokojená, a to už hezkých pár let. Od té doby, kdy rohlik.cz začal dovážet potraviny i do místa mého bydliště, jsem začala tuto službu hojně využívat. Nákupy potravin v kamenných prodejnách považuju v naprosté většině případů jako ztrátu času – nemám ráda fronty, hledání potravin po obchodě, zkrátka – s online nákupy to jde všechno rychleji a pohodlněji.

Proč si mě rohlik.cz získal, co přesně tu nabízí…o tom všem jsem vám už na blogu už psala. Pokud vám můj článek unikl, můžete si ho přečíst ZDE.

Dnes tu mám z rohliku ovšem tip pro nás, rodiče! Znáte klub Rohlíček ?
Tento klub se snaží pomáhat rodičům, aby měli zkrátka více času pro své děti. Nabízí zde pro rodiče celou řadu výhod a benefitů, kdy tak díky nákupům na rohliku můžete získat třeba i skvělé zážitky!

Proto je rozhodně dobré být v klubu Rohlíček zaregistrovaní. Jak na to? Registraci najdete pod tímto odkazem.

V rámci klubu Rohlíček pro vás platí opravdu obrovské množsví výhod – jaké to jsou?

Za nákupy sbíráte body – a pozor, nyní navíc získáte za doručené nákupy do 30. 9. 2019 dvakrát více bodů.  Jak takové body můžete využít? Nasbírané body můžete pak vyměnit za skvělé zážitky pro celou rodinu! Můžete získat rodinné vsupné do mnoha zábavních center a parků po celé ČR! Kousek od Brna tak můžete zajete třeba do oblíbeného Aqualandu Moravia, nebo parku Toboga Bongo. ;)  Volné vstupy můžete získat třeba i do Farmaparku Soběhrdy, do Krokodýlí ZOO v Praze, do Funparku Žirafa, nebo nabitou kartu do hračkářství Hamleys.

Pro členy Rohlíčku také platí speciální klubové slevy na dětský sortiment – potraviny, kojenecká mléka, plenky ale i drogerii! A dětského sortimentu je na rohlik.cz skutečně super výběr! Najdete tu samozřejmě i nejrůznější EKO, BIO, farmářské a zdravé potraviny, speciality a skvělé značky, které jinde nemají! Rohlik.cz nabízí více než 1000 kvalitních produktů pro děti. ;)

Navíc pro členy klubu Rohlíček platí doprava zdarma – při objednání do hodinového okna ji od neděle do čtvrtka mezi 10–16 hod máte vždy zcela zdarma!

Navíc vám každý měsíc vrátí 2% z celé útraty formou kreditů a pokud používáte Twisto, tak vám vrátí 5%.

Já jsem si při svém posledním nákupu na rohlik.cz objednala v rámci klubu Rohlíček pro své dva kluky tyto zdravé dobroty – BIO organic cereálie Milzu!

…a také zdravé mlsání, želé bonbony BEAR – jsou bez lepku, s vysokým obsahem vlákniny, výhradně z ovoce – nejsou slazené cukrem.

Kromě potravin pak můžete na rohlik.cz nakoupit také dětskou kosmetiku – já teď zkouším tuto dětskou zubní pastu Attitude, která neobsahuje fluorid a je ideální hlavně pro mléčné dětské zoubky.

Od značky Attitude jsem si objednala také mýdlo na ruce a tělové mýdlo – tato značka je mi opravdu sympatická, její produkty jsou skvělé i pro citlivou pokožku dětí, navíc výroba produktů je šetrná také k životnímu prostředí.

A skvělá zpráva na závěr!

Všechny produkty z mého nákupu pro děti – tedy cereálie Milzu! kroužky s medem, cereálie Milzu! kuličky s kakaem, Bear yoyo želé jahoda, Bear želé drápky černý rybíz a červená řepa, Bear yoyo želé mango, dětskou zubní pastu Attitude, Attitude mýdlo na ruce a Attitude tělové mýdlo a šampon můžete vyhrát v mých soutěžích na profilech @coolbrnoblog na Facebooku a Instagramu, tak se zde zapojte! ;)

ODKAZ: ROHLIK.CZ / web, online nákupy
ODKAZ: ROHLIK.CZ / facebook
ODKAZ: ROHLIK.CZ / instagram