Letní móda pro dětičky z Original Marines!

Maminky, po delší době tu mám zase jednu inspiraci pro vás a vaše děti! Zašla jsem se mrknout do obchodu Original Marines ve Vaňkovce a mají tady překrásnou kolekci, pro kluky i holčičky! Spoustu věcí jsem vám nafotila, ať jste v obraze – věřím, že se vám věci budou moc líbit. ;) Víc v dnešním článku!

Hned na úvod důležitá informace! :) V obchůdku Original Marines ve Vaňkovce začaly letní slevy – dají se zde sehnat vecičky na miminka 3-36 měsíců už od 149 Kč a na děti 3-13 let od 199 Kč, což stojí za to využít!

Pokud nevíte, kde nakupovat dětskou módu, je právě obchod Original Marines jedním z těch, které bych vám rozhodně doporučila! Sama mám tuto značku moc ráda, už od doby, kdy se mi narodili kluci – je u nich vždy z čeho vybírat a hlavně, oblečení je kvalitní a vypadá hezky i při častém praní, což se právě u dětí více než hodí. :)

Podle mého názoru by dětské oblečení mělo být barevné, veselé, s obrázky, motivy oblíbených postaviček – vím i ze své zkušenosti, že právě tak to mají děti nejraději. Určitě mi dáte za pravdu, že dětičky nejvíc ocení, když si mohou obléci něco, kde je jejich oblíbený hrdina, nebo postava z pohádek. A přesně takové je právě oblečení od italské značky Original Marines.

Jejich kolekce jsou vždy neuvěřitelně pestré, jednotlivé věci jdou vzájemně výborně kombinovat, takže si tu můžete vybrat celý outfit.

Děti tu oblečete kompletně, od hlavy až po paty. Seženete zde i doplňky, třeba čepičky, kloboučky, plavky, nebo také dětská pyžamka.
Aktuálně je v obchodě Original Marines v Galerii Vaňkovka nádherná letní kolekce, ze které si rozhodně vybere každý.

Velikostně tu pořídíte věci už pro malá miminka – pro ta tu mají overaly, bodyčka…

…pak tu najdete krásné a roztomilé věci pro batolata…

…a samozřejmě i pro větší a velké děti.

Mě tu z nabídky pro holčičky zaujaly kousky s motivem oblíbené kočičky Hello Kitty, věřím, že takovým úžasným věcem nepohrdne žádná holčička.  :)

Kluci tu pak mají třeba trička s postavičkami super hrdinů…

…ale božsky vypadají i věci s obrázky nestárnoucí klasiky – myšáka Mickeyho.

Asi tím, že sama nemám holčičku, tu vždycky nejvíc obdivuju právě ty dívčí věci, mnohé kousky jsou tak dokonalé, že bych je klidně ve větších velikostech brala i pro sebe.

Úchvatně vypadá třeba tato „boho řada“ – jsou to modro-bílé věci, jednoduché, z moc příjemných materiálů, ideální třeba na letní dovolené.

Všchny věci jsou z naprosto perfektních materiálů, poznáte to už na dotek. A jak jsem napsala, vše je kvalitní a neničí se častým praním.

Zkrátka, za mě nabídka dětské módy od Original Marines zase super! Stavte se do obchodu ve Vaňkovce přesvědčit se na vlastní oči. ;)

Na spoustu fotek z aktuální nabídky obchůdku Original Marines mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram