Letní inspirace z butiku Allora!

Kéž by to léto trvalo ještě aspoň další dva měsíce! Je to krásný období, na kterým je mimo jiné super i letní móda. Všechny ty šatičky, sukýnky, letní topy, tílka…no, musíme si to všechno ještě pořádně užít, dokud to jde! A protože, díky bohu, letní dny ještě nekončí, mám pro Vás další letní, módní inspiraci – tentokrát z oblíbeného butiku Allora – a ten, jak dobře vím, má mezi Vámi fakt úspěch! ;)

A já se vůbec nedivím – tento velký obchod plný krásných věcí si pozornost zkrátka zaslouží. Já sem chodím moc ráda, protože odtud nikdy neodejdu s prázdnou. Mají toho tady totiž tolik, že si prostě vybereme naprosto všechny.

Teď, v létě, najdete v butiku Allora spoustu letně laděných věcí – obrovský je výběr šatů, ty tady mají opravdu nádherný. Ať už to jsou kousky dovezené z Itálie, nebo autorská řada majitelky obchodu – MIA – je o co stát.

Všechny modely jsou tu originální – v žádném jiném obchodě v Brně nic podobného nenajdete – a to mám srovnání, protože mám o nabídce módních značek v našem městě už přehled. ;)

Krásné jsou i sukýnky – najdete tu ty pro každodenní nošení, ale i pro slavnostnější příležitosti. A těch barev, vzorů, typů – no, připravte se, že v butiku Allora strávíte rozhodně delší chvilku, ale rozhodně moc příjemnou… :)

Já jsem si zde letos koupila několik tílek, oblíbila jsem si ta s tenkými ramínky a krajkovou aplikací – nosím je teď, v létě, ale užiju je i na podzim, třeba pod sako…

Na léto jsou skvělé taky kousky ze lnu, jako materiál je moc příjemný, lehounký a dobře se nosí.

Zaujala mě i tato zajímavá košile s prodlouženým zadním dílem. Opět netradiční záležitost, díky které budete mít originální outfit!

A to nejdůležitějsí na závěr! V butika Allora probíhá teď skvělá letní akce – kdy při koupi dvou kusů za ten levnější zaplatíte jenom 290,-! Toho je zkrátka škoda nevyužít, tak si udělejte chvíli a stavte se tam, věřím, že rozhodně nebudete litovat. A víte co? Když tu něco hezkého ulovíte – pošlete mi fotku, udělá mi to radost. ;)

Spoustu krásných outfitů z butiku ALLORA si prohlédněte také ve fotogalerii!

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákově 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook