SOUTĚŽ: vyhrajte stylový batůžek pro Vašeho malého miláčka ;)

Blíží se začátek školního roku a tak mám pro Vás soutěž, která se zkrátka dost hodí! Potěší totiž nejen Vás, ale hlavně, Vaši ratolest. ;) Můžete vyhrát krásný batůžek od australské značky Penny Scallan Design!

Pokud máte dětičky, určitě víte, že takový batůžek se prostě hodí. Alespoň, já sama to jako máma dvou malých kluků vnímám. Můj starší syn už chodí do školy, takže využívá hlavně aktovku, ale batůžek je nutnost na veškerá cestování. A mladší chlapeček, ten chodí do školky a jak jinak, než s batůžkem – nosí si v něm pitíčko a plyšáka na spaní. :) Pro děti je právě možnost „vlastního zavazadla“ skvělá – dává jim určitý pocit svobody, když si můžou samy sbalit to, co chtějí.

A právě o krásný batůžek australské značky Penny Scallan Design dnes můžete soutěžit.
Cenu do soutěže Vám věnoval eshop Mimmo.cz – mimochodem, s touto značkou jsem se setkala už hodně dávno, kdy jsem si zde kupovala přebalovací tašku na kočárek. Mají je úplně boží, kvalitní, stylové a fakt moc hezké. Pro maminky parádnice, super tip! ;)

Teď, co jsou kluci větší, využijeme hlavně dětská zavazadla, která na tomto eshopu také mají. Máme krásnou tašku s hvězdičkami, právě od Penny Scallan Design a je skvělá! Hodně se do ní vejde a krásně vypadá. Věřím, že díky jejímu designu ji budou moji kluci používat dlouho.

Penny Scallan Desing je značka, která je na australském trhu zavedena již 12 let a za tu dobu si vybudovala své jméno v mezinárodním měřítku. Nyní představuje 6 hravých a veselých vzorů: Ptáčci, Město, Ananas, Hruška a Hvězdy

V mé soutěži nyní můžete vyhrát tento krásný batůžek s motivem Hvězdy:

Jak soutěžit?

  1. Dejte „like“ FB profilu Cool Brno Blog
  2. Dejte „like“ FB profilu Mimmo
  3. Odpovězte na soutěžní otázku: Z JAKÉ ZEMĚ ZNAČKA PENNY SCALLAN DESIGN POCHÁZÍ?
    Odpovědi pište buď do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Hodně štěstí!

 

Produkty značky Penny Scallan Design a mnohé i od jiných značek, koupíte na eshopu Mimmo, viz odkaz níže.

ODKAZ: MIMMO / web, eshop
ODKAZ: MIMMO / facebook