Krásné botky z obchodů Office Shoes, Footlocker a Vagabond!

 Dámy a pánové, brousíte si zuby na nové boty, které nutně potřebujete?

Momentálně je správná doba, protože je můžete pořídit s výraznou slevou! Takže boty, které byste si předtím třeba vůbec kvůli ceně nekoupili, můžou být teď Vaše. Protože slevy někde dosahují až 70%.

V rámci našeho lednového speciálu o akcích v Olympii v Brně jsme pro Vás plno bot nafotily. Tentokrát jsme myslely i na naše pánské osazenstvo a plno fotek bude patřit právě jim.

Tak jdeme na to, začnu obchodem OFFICE SHOES, tady byly snad nejvyšší slevy, které dosahovaly právě zmíňených 70%. V Office Shoes najdete boty značek UGG, Tommy Hilfiger, Timberland, Converse, holínky Hunter, Skechers, Lacoste a mnoha dalších.

In jsou teď takzvané „traktorky“, pamatuju si, jak jsem je nosila na základce, a to už je teda pěkně dlouho:) Každopádně jsou to moc pohodlné boty a značka CAT udělala nejen klasické, ale i tmavé – maskáčové a vypadají skvěle! Boty jsou jak pro pány, tak s podpatkem – úplně stejné i pro dámy.

image image

Líbily se mi i tyto zdánlivě jednoduché, přitom moc pěkné boty:

image image

UGG válenky jsou snad nejoblíbenější válenky na celém světě, ovšem ta cena! Pokud o nich přece jen sníte a musíte je mít, tak teď! Jindy už budou opět dražší! Jsou krásné, o tom žádná a jsou pohodlné, jako bačkůrky:). Výběr v Office Shoes je veliký.

image

Hodně zajímavé mi přišly tyto dámské boty za super cenu: 

image

Další obchod jsem šla omrknout – Foot Locker. Ten, kdo zbožňuje tenisky, ví a na tyto slevy určitě čeká. Seženete tu krásné modely od Adidasu, Nike, Pumy…

image image image

Nechyběly tu i „traktorky“:) Timberland letos udělal obzvlášť pestrou kolekci:)

image

Pánové a co říkáte na tyto? Musela jsem udělat sólo fotku:)

image

Od sportovních modelů přejdeme ke kožené klasice – VAGABOND. Značka je známá tím, že má opravdu kvalitní boty, které Vám vydrží léta a vypadají pořád dobře. Nečekejte nic extra barevného! Jsou to boty, které se hodí ke všemu.

image image

Slevy tady byly 30% a 50% na vybrané modely.

image

Podívejte se do naší fotogalerie na další krásné botičky, které Vám v těchto obchodech nabízí za skvělé, zlevněné ceny!

Všechny obchody najdete v Olympii Brno.

ODKAZ: Olympia Centrum Brno/web
ODKAZ: Olympia Centrum Brno/facebook