Kosmetika: otestováno – produkty z řady Pigmentbio od Biodermy

Nedávno jsem vám na blogu představila zbrusu novou řadu dermokosmetické značky Bioderma – jmenuje se Pigmentbio a produkty v rámci této řady jsou určené pro boj s pigmentovými skvrnami. Já jsem měla možnost 4 přípravky vyzkoušet – a dnes vám víc napíšu o dalších dvou, o denní a noční péči.

Pigmentové skvrny se časem týkají asi každé ženy, v různé míře. A jak dobře víme, odstranit pigmentové skvrny, efektivně a hlavně, natrvalo, je poměrně problém. Pigmentové skvrny způsobuje celá řada faktorů, mezi které patří například působení slunečních paprsků, ale také věk, nebo vliv životního prostředí.

Pomoci v boji proti nim nám může i vhodná kosmetika – a tu nově nabízí i oblíbená dermokosmetická značka Bioderma v rámci řady Pigmentbio. V této řadě jsou nyní v nabídce 4 produkty, já vám první dva, micelární vodu pro zesvětlení pleti a koncentrát s vitamínem C nedávno představila ve své recenzi – více ZDE.

Dnes tu mám recenzi dalších dvou přípravků, jedná se o denní a noční péči.

Pigmentbio denní krém obsahuje ochranný faktor SPF 50, což je super – právě ochranný faktor v krému na obličej opravdu často nebývá /tedy ne takto vysoký. Jeho přítomnost dokáže vznik nových pigemtových skvrn eliminovat.

Krém pomáhá redukovat tvorbu melaninu, který má na vzniku pigmentových skvrn hlavní podíl, celkově má pak i zesvětlující efekt.

Navíc krém obsahuje antioxidační vitamíny C a E, které také pokožku zesvětlují a vitamín PP zajišťuje dostatečnou hydrataci.

Krém je určený pro denní použití. Má lehkou, krémovou texturu, není nijak hutný, pokožka jej dobře absorbuje. Parfemace je, ale velice mírná.

Naopak pro noční použití je určené Pigmentbio noční sérum. Již neobsahuje ochranný faktor, který je pro noční použití zbytečný.

Účinnými složkami jsou látky, které redukují tvorbu melaninu, který vznik skvrn zapříčiňuje, dále obsahuje látku, která stimuluje produkci kolagenu – pro hladší a pevnější pokožku.

Ideální použití pro maximální efekt – nejdříve pleť očistit micelární vodou Pigmentbio, následně aplikovat koncentrát s vítamínem C (oba produkty z předchozí recenze) a pak použít tento krém.

Pokud vás trápí pigmentové skvrny, vyzkoušejte! Za mě se produkty jeví zatím jako účinné! ;)

Koupíte v Chytré lékárně.

ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / web
ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / facebook