Získejte 10 – 30% slevu na poukazy na letecké simulátory Buď Pilot!

Na blogu jsem vám již dříve představila unikátní brněnské centrum leteckých simulátorů Buď Pilot, kde si můžete „zalétat“ celou řadou letadel – na výběr jsou zde jak simulátor dopravního Boeingu, tak i stíhací letouny! Sama jsem všechny simulátory zde vyzkoušela a je to teda velký zážitek. ;) A právě simulátorové centrum Buď Pilot nyní připravilo velice zajímavou soutěž, kdy každý z vás může získat slevu na poukazy, a to 10 – 30%! Víc informací v následujícím článku… ;)

O brněnském centru letekých simulátorů Buď Pilot jsem vám na blogu již několikrát psala – najdete ho na Úvoze 447/120 a můžete si tu vyzkoušet, jaké to je „letět“ v několika typech letadel!

Jsou zde totiž rovnou 4 letecké simulátory, ve kterých se můžete “proletět”! A simulátory to jsou naprosto dokonalé, věrohodné, velmi autentické. Zkrátka, buďte si jisti, že když do tohoto simulátoru usednete a odstartujete, neuvěříte, že nejste ve vzduchu.

Vyzkoušet tu můžete simulátory Boeingu 737MAX a také stíhačky F-16. A to není vše!

Na konci minulého roku tu představili úžasné novinky – simulátory technicky dokonalé stíhačky F-18 a legendárního letounu z 2. světové války jménem SPITFIRE!

Hlavně simulátor stíhačky F-18 je opravdu dokonalý – kokpit je kompletní a ve všech rozměrech odpovídá originálu. Simulátor obsahuje i funkční HUD displej, výhled z kokpitu je pak velice realistický, pomocí projekce na speciální kopuli (nikde jinde v ČR ji nenajdete).

Ovšem, i historický letoun SPITFIRE, respektive jeho simulátor, je perfektní! Uznejte, kdy se vám poštěstí do něčeho takového usednout!

Centrum Buď Pilot bude od 27.4. zase otevřeno a rezervace letů bude spuštěna od 20.4! Máte možnost si i nyní zakoupit poukazy, které využijete, až se centrum opět otevře. Poukazy můžete využít jak vy, tak mohou být opravdu originálním a jedinečným dárkem pro kohokoliv! Jejich platnost je 6 měsíců.

A právě tyto poukazy máte nyní možnost získat za mnohem příznivější cenu – a sleva je garantována pro úplně každého!
Centrum Buď Pilot totiž spustilo zajímavou soutěž, která probíhá na jejich messengeru. Je to jednoduché – stačí se do soutěže zapojit a získáte vygenerovanou slevu na poukaz – a to slevu ve výší 10 až 30%! Soutěž trvá do 3.5.2020.

Stačí kliknout na odkaz soutěžeZDE – budete přesměrování do messengeru a pak už jen následujete pokyny – zatočíte si kolem štěstí a získáte slevu, 10 – 30%.
Tak toho využijte, máte nyní jedinečnou možnost získat poukaz za super peníze – poukaz využijete buď vy, nebo jím někoho obdarujete.

A věřte, tento zážitek, usednout do kokpitu letadla, kde je vše autentické, funkční, dokonale propracované, to stojí za to! Já sama to doporučuji ze své zkušenosti všem. ;) Budete na něco takového dlouho vzpomínat!

Simulátorové centum BUĎ PILOT najdete v Brně, na adrese Úvoz 447/120.

ODKAZ: BUĎ PILOT / web
ODKAZ: BUĎ PILOT / facebook
ODKAZ: BUĎ PILOT / instagram