Kosmetika – otestováno! Novinky v Chytré lékárně

Rádi sledujete kosmetické novinky a vychytávky? Pak si přečtěte následující kosmetickou recenzi! Chci vám představit čtyři zajímavé kosmetické novinky, které jsem měla možnost vyzkoušet. Dvě z nich jsou ideální na léto – slouží pro ochranu před sluníčkem a dvě jsou skvělé coby protivrásková péče. Více v dnešním článku. ;)

Kosmetika a vše kolem mě moc baví a zajímá a sama ráda v tomto směru hledám jakoukoliv inspiraci. Pokud jste na tom podobně, věřím, že vás zaujme můj dnešní článek s recenzí čtyř kosmetických novinek, které jsem měla možnost vyzkoušet. Jaké to jsou?

VICHY – Sprej proti dehydrataci pokožky
Tato novinka od značky Vichy se bude hodit právě teď, v létě – jedná se o  produkt určený pro ochranu před sluníčkem. Obsahuje vysoký ochranný faktor SPF 50+, který vám zaručí tu nejvyšší ochranu.

V létě, působením tepla a také vody, je naše pokožka navíc vystavována dehydrataci, což způsobuje její suchost, také jsou více patrné vrásky.

Právě tento sprej má dehydrataci zabránit. Redukuje vysoušení pokožky, takže i při slunění a častém koupání kůže zůstává krásně vláčná a hebká.

Sprej má lehkou, víceméně fluidní texturu, stačí na pokožku nastříkat a rozetřít – roztírá se snadno, není mastný, nezanechává bílé stopy. Je vhodný jak na tělo, tak i na obličej. Vůně je lehounká, příjemná.

VICHY – Multiprotekční hydratační mléko SPF 50+
Pokud hledáte opravdu perfektní a širokospektrou ochranu před sluníčkem, je toto mléko skvělou volbou. Konzistencí je hutnější, než výše uvedený sprej a díky ochrannému faktoru SPF 50+ se na něj můžete při opalování opravdu spolehnout.

Toto mléko je ideální ochranou jak proti sluníčku, tak pokožku chrání i proti soli, písku, chloru, nebo větru.

Snadno se roztírá, hezky voní a co je sympatické, opět nezanechává bílé stopy. Obsahuje termální vodu z Vichy, je hypoalergenní a vhodné pro celou rodinu.

Je také vysoce voděodolné, tudíž se po namazaní můžete koupat s jistotou, že jste naprosto chráněni.

LA ROCHE – POSAY – Péče proti vráskám pro obnovu a vyplnění pleti
Vyzkoušela jsem i dvě novinky od mé oblíbené značky La Roche – Posay – s tou mám skvělé zkušenosti hlavně pro péči o ekzematickou pokožku.

Tato péče je ideální v boji proti příznakům stárnutí, pomáhá eliminovat vrásky a posiluje hutnost a elasticitu pleti.

Zároveň pleť hloubkově hydratuje a navrací jí pružnost a objem.

Textura přípravku je lehká, nemastná. Dobře se roztírá, pokožka okamžitě absorbuje. Vůně je znatelná, mírná, za sebe můžu říct, že velice příjemná.

Používám nyní více než 14 dnů, pleť působí svěže, hladce, projasněně, jemné vrásky nejsou tolik patrné. Aplikovat můžete ráno i večer.

LA ROCHE – POSAY – Koncentrovaná péče proti vráskám pro obnovu a vyplnění pleti
Další novinkou v této řadě je tento produkt, opět vhodný coby anti-age péče. Jedná se o sérum, které můžete používat coby doplňující produkt k váše uvedenému přípravku, pro posílení jeho celkového účinku.

Sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, která má prokázané účinky právě v boji proti příznakům stárnutí. Díky adekvátnímu složení je tento přípravek vhodný i pro citlivou pokožku.

Jedná se o čiré, fluidní až gelové sérum, které nanášíte pomocí přiloženého aplikátoru – můžete přímo na pleť. Sérum není mastné a co mě překvapilo, pokožka se hezky vypíná okamžitě po nanesení. Následně můžete použít výše uvednou péči.

Koupíte v Chytré lékárně.

ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / web
ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / facebook