Kosmetika: otestováno – novinka pro ochranu před sluníčkem od Biodermy!

Léto je tu co nevidět a tak je na čase se pomalu, ale jistě začít připravovat – na vše, co s příchodem léta souvisí! Samozřejmě, musíme myslet také na adekvátní ochranu proti škodlivým vlivům slunečního záření – a sáhnout po vhodné péči s ochranným faktorem. S příchodem každé nové sezóny kosmetické značky nabízí zajímavé novinky, právě určené pro ochranu naší pokožky před sluníčkem – a nejinak je tomu také u Biodermy. Dva takové produkty, které stojí za pozornost, vám chci dnes představit ve své recenzi. ;)

Zcela na rovinu, s opalovacími krémy na tělo to nepřeháním, samozřejme se chráním, ale rozhodně to není tak, že bych se hned ráno namazala krémem s faktorem 50 a nevylezla na denní světlo, jak se dnes tak nějak skoro všude doporučuje. :) Mám dobrý fototyp pokožky, a tak mi stačí krémy s nižším faktorem, které při opalování používám.

Bez čeho se ale v létě neobejdu, je péče s vysokým faktorem určená na obličej. Pokožku obličeje si opravdu v létě chráním, protože už ze zkušenosti vím, že sluníčko se na ní může nehezky podepsat – vysušuje ji, vznikají více vrásky a co je nejhorší, tak i pigmentové skvrny, které se odstraňují opravdu jen velice těžko. Bioderma má opalovací řadu na obličej opravdu skvělou, nabízí i tónované krémy, které jsou skvělé jako alternativa k make upu, navíc s ochranným faktorem 50. A přesně taková je i novinka, kterou vám chci dnes představit.

Bioderma Photoderm NUDE Touch SPF 50+

Vynikající věc, která slouží jako lehký a přirozeně vypadající make up, který vaši pleť krásně barevně sjednotí a zakryje drobné nedostatky. Zároveň, poskytuje pokožce vysokou ochranu před škodlivými vlivy slunečního záření – obsahuje totiž ochranný faktor SPF 50+. Nemusíte se tedy obávat spálení, nebo vzniku pigmentových skvrn.

Co nejvíc u tohoto přípravku oceňuji, je jeho textura. Opalovací krémy bývají obvykle totiž velice hutné, pleť doslova ucpávají, což vede ke vzniku akné, pokožka se pak také více mastí.

Konzistence tohoto produktu je opravdu lehounká, nemastná, řekla bych až fluidní, pokožku nijak nezatěžuje, v podstatě ho nebudete ani vnímat. Je ideální i pro smíšenou a mastnou pleť.

Přípravek je navíc bez parfemace a je vhodný i na citlivou pleť. Super věc, díky které se můžete opalovat s pocitem, že je vaše pleť dokonale chráněná a navíc, vypadá skvěle. ;)

Bioderma Refreshing after-sun milk

S tímto mlékem po opalovaní mám rovněž skvělou zkušenost. Používám ho už roky, a to na všechny členy rodiny – po celé léto.

Mléko je ideální jako péče po opalování a také v případě, že se pokožka spálí. Mléko má zklidňující charakter, hydratuje, vyživuje a celkově ho vnímáte na pokožce velice příjemně.

Opět je vhodné i pro velice citlivou pleť, a to i pro děti.

Texutura je krémová, ovšem rozhodně ne nijak hutná. Mléko se velmi dobře roztírá, pokožka okamžitě absorbuje.

Koupíte v Chytré lékárně.

ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / web
ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA / facebook