Kosmetika: otestováno – Černá čisticí slupovací maska SynCare

V dnešní kosmetické recenzi bych vám ráda představila jeden zajímavý produkt, který jsem měla možnost nedávno vyzkoušet. Je od české dermokosmetické značky SynCare, se kterou mám už na základě dřívějších testování skvělé zkušenosti. Pokud hledáte opravdu dobrou a kvalitní dermokosmetiku, navíc vyrobenou u nás, SynCare rozhodně doporučuji. V článku vám představím novinku – Černou čisticí slupovací masku, která dokáže s pletí až divy, čtěte dál! ;)

SynCare je první česká dermokosmetická značka, která nabízí vysoce kvalitní produkty, se skvělou snášenlivostí na pokožce – což mohu opravdu sama potvrdit, mám hodně citlivou pleť, se sklonem k podráždění a alergiím. Kosmetiku SynCare jsem i v minulosti bez výjimky snesla absolutně bez jediné obtiže.
Kosmetika SynCare je ve většině případů svých produktů bez parfemace, neobsahuje také žádné konzervační látky a minerální oleje. Co je také skvělé – není testovaná na zvířatech.

Mimochodem, pokud vás zajímá moje předchozí recenze produktů od značky SynCare – mrkněte na můj článek – ZDE.

Nyní jsem měla možnost vyzkoušet novinku – a to Černou čisticí slupovací masku. Jaké jsou moje dojmy a hodnocení?

O „černých slupovacích maskách“ jsem už slyšela, ale upřímně, nikdy jsem žádnou nezkoušela. Takže tato od SynCare byla i mou „premiérou“ v tomto směru :)

Moje pleť je naštěstí poměrně bezproblémová. Netrápí mě projevy akné, nadměrné maštění, nebo naopak hodně suchá pleť. I když, samozřejmě, jsou věci, které v ohledu péče o pokožku obličeje řeším – a to zejména dostatečnou hydrataci a také, boj proti vráskám, už mi dávno není 20, ba dokonce ani 30. :)

Co je pro mě také ve směru krásně vypadající pleti zásadní – dokonalá čistota pokožky. Ta je podle mého názoru tím nejzásadnějším předpokladem k tomu, aby kůže vypadala hezky, zdravě a mladistvě.

Kromě pravidelného a důkladného odličování tedy dbám i na dobré a hloubkové čištění pokožky. I proto jsem moc ráda vyzkoušela tuto Černou čisticí a slupovací masku od SynCare – pleť čistí, zbavuje ji odumřelých částeček kůže.

Jedná se vůbec o první černou čisticí slupovací masku na od českého výrobce. Maska obsahuje coby hlavní účinnou složku rostlinné uhlí z bambusového dřeva – tato složka na sebe dokonale umí vázat nečistoty z pleti – mimochodem, i ony nenáviděné „černé tečky“.

Masku jsem aplikovala na předem odlíčenou, vyčištěnou pokožku – textura masky je hutnější, gelová, barva sytě černá. Konzistence je zcela nemastná, bez barfemace – což jen potvrzuje, že maska je opět vhodná i na citlivou pleť. Díky výtažkům ze zeleného čaje pokožku nedráždí a naopak ji zklidnňuje.

Nanesete zejména na problematickou část pleti – na tzv. T zónu, vyhněte se očím. Stačí nanést opravdu tenkou, ale souvislou vrstvu.

A pak už čekáte – asi 20 minut, s černým obličejem :), až maska ztuhne a odvede svou práci – tedy naváže na sebe nečistoty.

Po 20 minutách masku zcela jednoduše sloupnete. Jde to opravdu lehce, nemusíte se vůbec bát, že byste si při slupování třeba odstranili „půlku obličeje“ :) Zbytky masky, které náhodou zůstaly ulpělé na obličeji, lze odstranit i vodou.

Efekt? Hned po odstranění pleť hebká, hladká a pozor – černé tečky na nose byly fuč! A to mi udělalo opravdu velkou radost. Takže za mě – vyčištění pleti je díky této masce opravdu dokonalé.

Určitě vyzkoušejte! Skvělý produkt, který vám prokáže maximální službu!

Produkty značky SynCare lze získat výhradně přes kosmetické salony a lékárny.

ODKAZ: SynCare / web
ODKAZ: SynCare / facebook