Kde udělat netradiční oslavu, teambuilding, nebo oslavu promoce? Můj tip pro Vás!

Určitě jste se už sami do takové situace někdy dostali – chcete udělat oslavu narozenin, výročí, nebo třeba rozlučkou se svobodou, firmemní teambuilding…a hledáte nějaké zajímavé místo, kde by to stálo za to. A také, kde by to na všechny zúčastněné udělalo dojem! A vybrat – KDE – často není jen tak…:) Proto mám pro Vás dnes super tip! Co uspořádat oslavu ve sklípku a „v oblacích“? S AirWine v Němčičkách „no problem“…!

O leteckém simulátoru AirWine, který najdete kousíček od Brna, v Němčičkách, jsem Vám už na blogu několikrát psala. Aby taky ne – mě totiž tato úžasná věc fakt nadchla. Samotnou mě létání a vše okolo hodně zajímá – a to i přes to, že mám z létání i strach a respekt. Ovšem, v AirWine, v leteckém simulátoru Boeingu 737, který si doma sestavil pilot a letecký nadšenec Dominik Vahala, se proletíte tak, jak se Vám ani ve skutečném letadle nepoštěstí…:) Přímo v pilotní kabině, kdy se sami ujmete řízení, si prohlédnete taková místa světa „ze vzduchu“, jaká budete chtít – a mimochodem, třeba i Váš dům. Zní to skvěle, co? A taky to skvělý je – já sama jsem si pár letů v AirWine vyzkoušela a stálo to za to – mimochodem, na moji reportáž mrkněte ZDE.

Prožitek v leteckém simulátoru Boeingu 737 v AirWine budete mít skutečně věrohodný a od pocitu “ve vzduchu” naprosto k nerozenání – výhled z kokpitu zajišťují projekce na tři plátna, se zorným úhlem téměř 180°, která vytváří realistický dojem. 

V samotné kabině letadla je pak všechno naprosto totožné, jako v kabině skutečného Boeingu 737. A pozor – také funkční! Na věrohodném pocitu, že skutečně letíte, se podílí realistický výhled z kabiny a také zvuky motoru, mluví k Vám pracovníci řídící věže, před sebou máte spoustu tlačítek, kontrolky, displeje a samozřejmě – také „knipl“.

Co je ovšem – až raritou – je to, že simulátor AirWine mají Vahalovi v prostorách vinného sklípku, kde můžete ochutnat i vynikající vína z rodinného vinařství.

Zkrátka, je to tady opravdu moc fajn – a věřte, že zde zažijete něco, na co budete ještě dlouho vzpomínat. A JSEM U TOHO – právě v těchto prostorách, ve sklípku, se zážitkem letu na simulátoru, lze uspořádat i hodně vydařenou skupinovou akci, ze které budou všichni zúčastnění žít ještě hodně dlouho.:)

Kromě leteckých programů pro jednotlivce, nebo páry, totiž v AirWine nabízí i skupinové balíčky pro početnější skupiny. A rozhodně stojí za to, abyste o nich věděli!

Z připravených balíčků pro skupiny si tu rozhodně vyberete. A je tu myšleno opravdu na vše! Kromě zážitku v simulátoru se zde postarají i o občerstvení, nápoje a také degustace vín z vinařství. A dokonce i o narozeninový dort! Nudit se tedy rozhodně nebudete…:)

Navíc, ceny těchto balíčků – za osobu, myslím, nejsou rozhodně nijak závratné. Například pokud si vyberete program „Narozeninová oslava“ – získáte v rámci balíčku obložené mísy, pečivo, kávu, čaj, nealko nápoje, degustace vín a neomezenou konzumaci vín, narozeninový dort a hodinu v simulátoru… Cena je 840,- na osobu a 1 oslavenec je zdarma. Příjde mi to super, co říkáte?

Na výběr je ovšem i balíček s nižší cenou, 620,- na osobu – a opět s hodně zajímavým programem…

Kromě narozeninových oslav zde můžete uspořádat třeba oslavu promoce, rozlučku se svobodou, nebo firemní sešlost – teambuilding…možností je spoustu.:)

Tak co říkáte, není oslava, teambuiling, posezení s více přáteli…v AirWine, „v oblacích“ a s dobrým vínem super tip? Za mě tedy rozhodně ANO! Na takové chvíle budete Vy i Vaši přátelé vzpomínat celý život, doporučuji z vlastní zkušenosti…:)

Letecký simulátor AirWine najdete v Němčičkách, na adrese Němčičky 285. Více informací o rezervacích a také o možnostech zakoupení dárkových poukazů se dozvíte na webu AirWine, viz odkaz níže.

ODKAZ: AIRWINE / web
ODKAZ: AIRWINE / facebook