Jarní novinky v obchodech Lee & Wrangler!

Hurá! Je tady jaro! A s ním i nové kolekce v obchodech, které si samozřejmě ani já, milovnice módy, nenechám ujít! Zvědavě obcházím všechny své oblíbené značky a o své objevy se s Vámi samozřejmě moc ráda podělím. Věřím, že najdete další inspiraci! Dnes pro Vás mám report krásných novinek od denimových brandů Lee a Wrangler.

Značky Lee a Wrangler mám ráda už mnoho let, líbí se mi jejich styl, lehce rebelský nádech designů a potisků, zajímavé barevné kombinace a také, skvělé džíny, které jsou pro tyto značky už přímo typické. Dokonale sednou a pokud vyberete ten správný střih, budete v nich vypadat opravdu skvěle:)

Právě džínů je v obou těchto obchodech opravdu úžasný výběr. Mají tu tolik typů, barev, střihů…že si můžete být jistí, že najdete ty pravé. A to jak my, holky, tak také pánové. Oba brandy – Lee i Wrangler – jsou totiž v první řadě o denimu, tudíž denimových kousků tu najdete spoustu, nejen džíny, ale i džínové košile, šaty, sukně, nebo džínové bundy – ty jsou mimochodem naprosto nadčasovým kouskem oblečení, který by Vám rozhodně neměl v šatníku chybět. Z módy totiž rozhodně nevyjde!

V obchodě Wrangler pak najdete denimovou klasiku – džíny s vysokým pasem z řady “Body Bespoke” – trend, který se opět vrací do kurzu a dokáže krásně zvýraznit ženské křivky.

A jaké jsou aktuální novinky z jarní kolekce, které jsou teď v těchto obchodech k sehnání? Nechybí tu zajímavé topy, trička – v jednoduchém, jednobarevném designu, ale i ty s potisky. Mě si tu získalo toto černé.;)

Kromě triček tu mají krásné košile – i ty jsou pro obě značky přímo typické. Mají jednoduchý design a skvěle se hodí právě k džínům. Celkový outfit pak působí uvolněně a elegantně zároveň.

Ve sportovním stylu tu jsou hezké mikiny, lehké svetříky…

…a samozřejmě i lehké jarní bundy, které v chladnějších dnech stále ještě užijete.

Obzvlášť značka Wrangler nabízí krásně barevné bundičky – pro pány! V pánské kolekci mě pak zaujal i stylový „křivák“ – opět věc, která se nesmírně hodí a vypadá skvěle.

V obou obchodech najdete i stylové doplňky – pásky, nebo kšiltovky. Ta od značky Lee má super retro look, co myslíte?

Mrkněte na spoustu fotek z obchodů Lee a Wrangler také do fotogalerie – inspirujte se!;)

Obchody Lee a Wrangler najdete v Brně v Olympii a také v Galerii Vaňkovka, můžete nakupovat i přes eshopy:

ODKAZ: WRANGLER – ESHOP
ODKAZ: LEE – ESHOP