Kam na čarodky, v Brně?

Blíží se nám Filipojakubská noc – pálení čarodejnic! A mě se na blogu od Vás množí dotazy, kam tento prodloužený víkend na „Čarodky“ vyrazit. Tak jsem dala dohromady pár tipů, kde by to mohlo stát za to! Dámy, pomalu oprašujme košťata!!!:)

Na mnoha místech v Brně a okolí se budou pořádat nejrůznější akce, pro nás, dospělé, ale i pro děti. Vybrala jsem pár zajímavých – třeba Vás některá nadchne a vydáte se tam taky. Tady je můj přehled!

29. a 30. 4. – Rej čarodejnic v Aqualandu

Vždy v sobotu a neděli v měsíci duben můžete očekávat „čarodějnice Aqualandice“ 09:45 Čarodějnické vítání návštěvníků ve vstupní hale Aqualandu Moravia 12:00 Protáhnutí s čarodějnicí – rozcvička v bazénu Neptun Pool 13:00 Létání na koštěti – soutěže v bazénu Neptun Pool 14:00 Rej čarodějnic – minidisko – Calimero Pool 15:00 Kreslíme čarodějnice – Dětský koutek 16:00 AquaGym v podání čarodejnic Aqualandic – Neptun pool 17:00 Diskotéka pro dospělé čaroděje – Neptun Pool

30. 4. – Čarodky v Permoniu

Zažijte čarodky v Permoniu netradičně ve dne a přileťte! PROGRAM: • Kurz létání na koštěti z těžní věže • Průlet velkým důlním polem • Čarodějné lektvary • Setkání s čarodějem Zdařbohem z pohádkové hry O Ztraceném permoníkovi
Více ZDE.

30. 4. – Čarodějná stezka v Moravských Knínicích

Program: 16.00 – 18.00 – čarodějná stezka s úkoly pro děti (střelnice – rybník pod kaplí) 18. 00 – ……opékání špekáčků (možnost zakoupit i na místě), čarodějný rej doprovázený zpěvem Vrabčáků Čarodějná maska vítána!! Startovné 20 Kč za dítě. Terén je schůdný i pro kočárky. Za nepříznivého počasí se akce neuskuteční.
Více ZDE.

30. 4. Čarozoo

Program na pódiu u Dětské zoo 14:00 – vystoupení skupiny K.R.Banda 14:30 – kouzelník 15:00 – vyhlášení soutěže o nejlepší zvířecí masku 15:30 – divadlo pro děti V areálu zoo se můžete zúčastnit čarodějnické hry (11:00 – 15:00), u týpí vedle expozice bizonů se budou od 12:00 do 16:00 opékat špekáčky. Zvířecí maska = špekáček zdarma!
Více ZDE.

30. 4. Pálení čarodejnic v Brně, Sportovní areál Hněvkovského

Co vás čeká? – zapálení hranice – soutěže a hry pro děti – soutěž o nejškaredší podomácku vyrobenou masku čarodějnice – malování na obličej – opékání špekáčků
Více ZDE.

29. 4. Čarodějná škola, VIDA Centrum

Zábavní vědecký park VIDA! se po roce opět promění v čarodějnou školu. Přijďte se k nám zdokonalit ve svých neobyčejných schopnostech. Ve třídách na vás budou čekat zkušení kantoři. Naučí vás například umění barev nebo světla. Zasvětí vás do mrazivých kouzel i tajů nejrůznějších výbuchů. Nečekejte žádná kabaretní triky ani podivná zaříkávadla, naše magie využívá fyzikálních zákonů a originálních nápadů. To však nic nemění na tom, jak úžasné jsou její výsledky!
Více ZDE.

29. a 30. 4. Slet čarodejnic v Kateřinské jeskyni

Netradiční čarodějné prohlídky Kateřinské jeskyně. Kolem Svatojánské noci se otevírá země a vydává své poklady. Ožívají kouzelné a pohádkové bytosti…přijďte si s nimi prohlédnout naši jeskyni trošku jinak. Na konci prohlídky možná hodným dětem kouzelné bytosti zkusí vyčarovat i malý dáreček!
Více ZDE

28. a 29. 4. Čarodějáles 2017, Koupaliště Riviéra

Jubilejní 10. ročník hudebního festivalu ČARODĚJÁLES již tradičně zahájí festivalovou sezónu na Jižní Moravě a to hodně našlapaným dvoudenním programem!
Více ZDE.

30. 4. Čarodky 2017, AHOY

AHOY ve spolupráci s EXIT Club Brno si pro vás připravilo na neděli 30.dubna, v den před státním svátkem, Čarodky 2017 u Brněnské přehrady! Půjde navíc o zahájení sezóny!
Více ZDE.

Zdroj náhledové fotky: www.pinterest.com, přímý odkaz na fotku ZDE.