Kam děti přihlásit do kroužků? A do jakých?

Je tady začátek školního roku, což pro nás, rodiče, znamená spoustu příjemných starostí. :) Kromě přípravy do školy, školky, musíme také přemýšlet nad tím, jak dětem vyplnit jejich volný čas – a třeba, do jakých kroužků je přihlásit. Pokud v tomto ohledu ještě nemáte jasno, mám pro Vás dnes článek plný tipů a inspirace, která by Vás mohla třeba nasměrovat tou nejlepší cestou… :)

Sama jako maminka dvou synů moc dobře vím, že najít ten vhodný kroužek, který ratolest baví a který je pro ni i přínosem, je opravdu doslova výhrou. Chci, aby moji kluci trávili svůj volný čas pokud možno aktivně, sportem –  myslím, že právě pohyb je totiž pro jejich zdravý a správný vývoj zcela nezbytný. Zároveň je pro mě zásadní, aby kluci sportovali pod adekvátním dozorem a abych si byla zcela jistá, že je o ně v kroužku dobře postaráno.

Ale jak i ze své zkušenosti dobře vím, najít ten správný kroužek, není „jen tak“. Pro mě je zásadní, abychom do kroužku nemuseli jezdit daleko, aby v daném místě bylo dobré parkování a třeba i kavárna – kde si můžu po dobu trvání kroužku sednout a pracovat.

Naprosto senzační – co se nabídky kroužků týká, je moje oblíbené sportovně – relaxační centrum fit4all v Novém Lískovci.

Kolem centra fit4all jezdím několikrát denně – moji kluci mají poblíž školku i školu – a tak naše kroky často vedou právě sem. Pro děti je tu opravdu ohromné množství vyžití. Hernička, v létě hřiště Lanáček a mimo to, je zde možnost i přihlásit děti do celé řady zajímavých pohybových kurzů.
A navíc, je tu i zmiňované parkoviště a fajn kavárnička, kde na své děti můžu počkat. A mimo to, a co je naprosto ideální, můžete si jít v době, kdy čekáte na svoje dítě z kroužku, třeba i zacvičit do zdejšího fitka.

Nabídka pohybových kurzů pro děti je zde opravdu velmi pestrá, myslím, že si tu vyberou naprosto všechny děti, a to i ty těch nejnižších věkových kategorií, pro které je zde Cvičení rodičů s dětmi.

Kurzy jsou zde rozdělené vždy dle věku dětí, většinou mají všechny kurzy variantu jak pro mladší, tak i pro starší děti.

Pro děti, které rády tančí, jsou zde kurzy Dance Now, nebo Street Dance, můj syn zde navštěvoval všeobecně sportovní kroužek Sportovní pohybové hry.

Pro starší děti, od 11ti do 17ti let, jsou zajímavé kurzy Silově – koordinačního tréninku – jde o kruhové cvičení, které naučí správným technikám posilování, koordinaci i dynamice pohybu. Tělo posílí, stane se pružnějším a dynamičtějším.

Letošní novinkou, pak budou kurzy Zdravá záda – vynikající pro to, aby se děti naučily správné držení těla, dále pak kurzy Jógy pro děti (opět pro mladší a starší děti), Aerobic 4Kids pro děti od 6ti let a aktivní děti rozhodně ocení kurzy Inline bruslení!

Zkrátka, možností je v centru fit4all pro děti opravdu spoustu. A pro nás, „dospěláky“, samozřejmě také!

A mimochodem – pokud si nejste jistí, do jakého kurzu Vaše dítě přihlásit a který by ho mohl bavit, stavte se sem v sobotu 16.9.2017, kde zde bude připravený Open day – děti si během celého dne mohou zdarma vyzkoušet lekce z nabídky kurzů pro děti, ale také tenis či badminton. ;)

Sportovně – relaxační centrum fit4all najdete v Brně v Novém Lískovci, na Chironově 8.

ODKAZ: FIT4ALL / web
ODKAZ: FIT4ALL / facebook