Miluji v Brně: Lanáček ve fit4all

„Miluji v Brně“ – to je moje rubrika o všem, co mě na životě v Brně baví, inspiruje – v rámci které Vám pravidelně představuji své oblíbené restaurace, kavárničky, obchody, ale také zajímavá místa, kam ráda chodím – a třeba i se svými dětmi, protože, jak moc dobře vím, mezi Vámi, čtenáři, je také spousta rodičů… :) Dnes bych Vám chtěla napsat právě o jednom takovém místě, které je pro děti – naprosto BOŽÍ! Alespoň, moji kluci to tady milují a chodí sem „za odměnu“ ;) Znáte Lanáček ve fitku fit4all v Novém Lískovci?

Já jsem Vám o parku Lanáček ve fitku fit4all nedávno psala i na Facebooku blogu, kde jsem zveřejnila několik fotek tohoto krásného místa. A dle Vašich reakcí Vás Lanáček moc zaujal – a aby také ne, protože je to tady fakt výborné.

Víte, co se vyžití pro děti týká, já osobně se přikláním vždy k těm variantám, kdy se děti hýbou – a nejlépe ještě na čerstvém vzduchu. Své dva syny se k pohybu snažím vést už od malička a naopak, snažím se co nejvíce eliminovat chvíle, kdy sedí u televize. Proto se snažím vymýšlet způsoby, aby svůj volný čas trávili co nejvíce aktivně.

A právě takto – aktivně – se děti zabaví v krásném parku Lanáček, který je součástí sportovně-relaxačního centra fit4all v Novém Lískovci v Brně.

Věřte, že tady se děti rozhodně nudit nebudou – na ploše 1300m2 je připraveno skvělé vyžití, a to už i pro ty nejmenší caparty, kteří si mohou pohrát na velkém pískovišti, nebo si zaskákají na trampolíně.

Ovšem – hlavní atrakcí Lanáčku, jak už sám jeho název napovídá, je dřevěná stavba složená z nízkých lanových překážek (maximálně 1,5 metru nad zemí), kde je bezpečnost zajištěna díky instalaci jistících sítí.

Na lanovém hřišti jsou dvě dráhy se záchrannými sítěmi rozdělené podle náročnosti pro mladší a starší děti, skluzavky, lanovka, pískoviště, hračky, houpačka hnízdo, trampolíny, vzdochová trampolína a mnoho další zábavních prvků, které děti nikdy nepřestanou bavit.
Samozřejmostí jsou toalety, slunečníky, přístup pro kočárky a venkovní sezení.

Moji synové si tu kromě lanových překážek oblíbili hlavně vzduchovou trampolínu, na té se vyřádí vždy úplně nejvíc… My, rodiče, si tu zatím můžeme relaxovat pod slunečníky, dáme si kávu, nebo jakékoliv občerstvení z přilehlé kavárny ve fitku fit4all – což je také moc fajn, dětem můžete koupit zmrzlinu, pití…

Já se tu ráda a často scházím i s jinými maminkami „na kus řeči“ – protože právě tady nemusíme mít děti tolik pod dohledem. Lanáček je totiž absolutně bezpečný a oplocený – děti nemají kam utéct a nemá se jim zde co stát. A to je také hodně důležité.

A mimochodem, víte, že právě v parku Lanáček můžete pro své dítě připravit i skvělou narozeninovou oslavu? Zajistí Vám zde totiž i občerstvení a dokonce také animační program!

Zkrátka, co se týká zábavného a aktivního vyžití pro děti v Brně – toto je moje velké doporučení. Opravdu, Lanáček je moje moc oblíbené místo, tak se tu třeba někdy i potkáme ;)

Cena vstupu na Lanáček je pro dítě od 2 let 70Kč/ dítě, dospělý zdarma,
Zvýhodněná permanentka na 10 vstupů – 550 Kč
Vstup je na den časově neomezený a je možné i během dne odejít, a poté se vrátit.

ODKAZ: FIT4ALL / web
ODKAZ: FIT4ALL / facebook