Mámou v Brně: kam s dětmi do herny?

Hlásím se s dalším článkem plným inspirace pro Vás, rodiče! Sama jako maminka dvou malých kluků mám své zkušenosti, postřehy a tipy – právě ze svého života „mámy v Brně“. A ráda se o vše s Vámi tady, na blogu podělím! Dnes Vám chci představit oblíbenou dětskou hernu mých synů – najdete ji ve sportovním centru fit4all v Novém Lískovci a nejen, že se tu děti perfektně vyřádí, ale zároveň je tu pro ně zajištěné i hlídání. A Vy si můžete dát třeba v klidu kávu s kámoškou… ;) A to není zdaleka vše!

Taky občas hledáte fajn program pro své děti – třeba na odpoledne, nebo vlastně kdykoliv, kdy chcete, aby se aktivně, dobře a hlavně, bezpečně bavily? Jak sama dobře vím, není to vždy „jen tak“ – já hledám pro své syny vždy takové vyžití, aby se pokud možno co nejvíc hýbali. Nejen, že pohyb moje kluky přirozeně baví, ale i já chci, aby svůj volný čas trávili aktivně. Vysedávání u televize, koukání do tabletů, nebo hraní her – s tím se ve výchově moc neztotožňuji, věřím, že takové činnosti dětem nic moc nepřinesou. Takže, co dělat, kam jít, kde se bavit? Pokud je venku počasí „nic moc“, nebo, pokud potřebuju kluky pohlídat – tak hurá do naší oblíbené herničky! Která to je?

Je to herna ve sportovně – relaxačním centru fit4all v Novém Lískovci, kterou máme kousek od domova a pár minut ze školy a školky. Jezdíme okolo vlastně i několikrát za den, takže naše kroky často vedou právě sem. Já sem chodím do fitka pravidelně cvičit a kluci buď ven, na hřiště Lanáček (ten jsem Vám mimochodem nedávno na blogu představila – ZDE), nebo právě do této herny.

Velkou výhodu nejen herničky, ale celého fitka fit4all také je, že se tu dá vždy naprosto pohodlně a bez stresu zaparkovat!

Herna ve sportovním centru fit4all má celou řadu výhod. Je velká, skvěle vybavená – a to jak pro hodně malé děti, pro které je tu samostatný, zcela bezpečný prostor…

…tak i pro větší děti – ty tady najdou prolézačky, skluzavku, nejrůznější překážky, velké místo plné barevých míčků…zkrátka, je toho spoustu! Nudit se tady děti rozhodně nebudou!

Přímo v prostorách herničky pak samozřejmě nechybí sociální zařízení, dětská šatna, nebo přebalovací prostor, místnost s přebalovacím pultem se pak nachází u recepce centra.

My, rodiče, určitě oceníme i to, že je herna zcela prosklená a také odhlučněná. Přímo naproti herně je totiž kavárnička – tam si můžete sednout, dát si kávu, nebo něco dobrého, popovídáte si kamarádkou a přitom máte své děti neustále pod dohledem.

Hernička s možností hlídání ve fit4all je moc fajn a jak vím i od svých kamarádek, je oblíbená – a to hlavně u dětí! Ty tu nejvíc milují právě velký prostor s prolézačkami, skluzavkou a také balonky – ty se těší obrovské oblibě snad u všech dětí. My, maminky, zase nejvíc oceníme, že máme děti pod dohledem a nemusíme být nutně u nich – díky prosklené herně se dá pohodlně sedět i v kavárně.

Dětská herna ve fit4all funguje navíc jak bez hlídání dětí, tak zde také nabízí hlídání dětí, což se zkrátka někdy víc než hodí… ;)
Cena bez hlídání je 60 Kč/dítě a vstup je časově neomezený, cena s hlídáním je 50 Kč / 90min., nebo 70 Kč / 120min.

Vy si tak po dobu hlídání Vašich dětí můžete jít třeba v klidu zacvičit, o děti je tu postaráno zkušenými a vyškolenými pečovatelkami.

Víte, co je také super? Že hlídání dětí ve sportovním centru fit4all si nemusíte dopředu objednávat (jak je tomu v naprosté většině jiných fitness center). Na webových stránkách centra fit4all totiž najdete rozvrh hlídání, takže jasně vidíte, kdy si naplánovat cvičení. A pokud se Vám náhodou plány změní – třeba onemocní děti (což jako máma moc dobře znám), zkrátka se nic neděje.

Možnost hlídání ve sportovním centru fit4all je zkrátka super služba, protože i díky ní si můžeme zajít v klidu zacvičit!

ODKAZ: fit4all / web

ODKAZ: fit4all / facebook