Kabelky MARC JACOBS v PFB Concept Store Brno

O nové kolekci nádherných kabelek značky Marc Jacobs, které jsou k mání v brněnském multibrandovém butiku PFB Concept Store (nyní na eshopu www.pfbconceptstore.cz) jsem vám už psala loni v prosinci. Nicméně, nyí dorazila i druhá část této kolekce – a rozhodně si zaslouží, abych vám o ní také napsala. Jsou to úžasné kousky, mezi kterými jednoznačně vyniká i povedená valentýnská řada. Mrkněte na následující článek se spoustou fotek…

A POZOR, do neděle, 14. února, jsou na eshopu www.pfbconceptstore.cz slevy – a vztahují se i na tyto kabelky!

Značka Marc Jacobs je ve světě módních brandů již skutečně pojmem – a věřím, že toto jméno vám nikomu rozhodně nebude cizí. Návrhář Marc Jacobs se proslavil i coby kreativní ředitel módního domu Louis Vuitton – a v současné době je jeho brand spojován právě s těmito ikonickými kabelkami.

Opravdu širokou škálu kabelek značky Marc Jacobs nabízí právě multibrandový butik PFB Concept Store. Tento obchod najdete v Brně na Panské 12 a jedná se rozhodně o prémiový obchod v Brně – co se týká nabídky.

PFB Concept Store nabízí módu, doplňky i obuv od celé řady světoznámých značek, a to jak pro ženy, muže, tak i pro děti.

Mezi jednu z výrazných zastoupených značek patří rozhodně Marc Jacobs.
Aktuálně je v PFB Concept Store k dostání zbrusu nová kolekce krásných kabelek, mezi kterými rozhodně nebude těžké si vybrat.

Kamenný obchod je nyní samozřejmě vzhledem ke státním opatřením zavřený – ovšem nakupovat lze na eshopu www.pfbconceptstore.cz, kde najdete kompletní sortiment obchodu.

Přímo legendární je typ kabelky “Snapshot” – jedná se o menší kabelku obdélníkového tvaru, s výrazným kovovým logem značky.
Tyto kabelky mají nejrůznější barvy a design – za zmínku pak rozhodně stojí i ty ve speciálních edicích.

Ke kabelkým od značky Marc Jacobs si můžete pořídit i nejrůznější doplňky – přívěsky, řetězy, nebo samostatné popruhy. Právě tyto popruhy v textilním provedení jsou na kabelkách Marc Jacobs typicky výrazným detailem. Popruhy bývají různě barevné, opět s nápisy názvu značky.

Krásné jsou i větší textilní tašky – pokud si na větší tašky a kabelky potrpíte, stejně, jaké já – určitě se vám budou líbit. Tyto kabelky mají v PFB Concept Store v černé barvě, v khaki a také v limitované béžové kolekci.

Omrkěnte v PFB Concept Store také krásné peněženky – mnohé mají stejný design, jako zde nabízené kalelky. Můžete si tak vytvořit kompletní set taška – peněženka.

Za speciální pozornost pak stojí – jak jsem již zmínila v úvodu – jedinečná valentýnská řada!
Stejně, jako v předchozích letech, je jarní kolekce kabelek Marc Jacobs doplněna o několik výjimečných kousků v duchu svátku svatého Valentýna.

Letos to jsou tři nádnerné valentýnské kousky – kabelka, menší taštička a peněženka.
Jedinečný je samotný design těchto kousků – jsou v červené barvě s roztomilými růžovými srdíčky. Každému kousku pak dominuje výrazné zlaté logo značky.

Tyto kabelky ve valentýnském duchu se rozhodně stanou tím výrazným kouskem vašeho celého outfitu!

A POZOR, do neděle, 14. února, jsou na eshopu www.pfbconceptstore.cz slevy – a vztahují se i na tyto kabelky!

Na víc fotek se podívejte také do fotogalerie.

PFB CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nakupovat můžete online na eshopu www.pfbconceptstore.cz.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram