Nová kolekce kabelek MARC JACOBS v PFB Concept Store

Krásné a designově jedinečné kabelky – toto téma opravdu dlouho na mém blogu nebylo! Tak věřím, že vám udělá radost dnešní článek, chci vám totiž představit zbrusu novou kolekci úžasných kabelek značky MARC JACOBS! Tato kolekce dorazila před pár dny do brněnského multibrandového butiku PFB Concept Store a rozhodně stojí za pozornost. Mimo to, třeba si o některou z kabelek můžete napsat i svému Ježíškovi… ;)

Často mi od vás chodí dotazy, kde v Brně sehnat krásné, zajímavé kabelky – i od proslulých značek. Zcela upřímně, těch možností opravdu moc není, ale pokud se zajdete podívat do multibrandového butiku PFB Concept Store na Panskou tak věřím, že si tu krásnou kabelku určitě vyberete.

Kabelek tu mají opravdu pestrý výběr – a od mnoha jedinečných značek. Patří mezi ně rozhodně kabelky PINKO, dále kabelky a tašky od značky Karl Lagerfeld a pak hlavně ty od legendárního brandu MARC JACOBS. Věřím, že vám tento název určitě nebude cizí!

Právě kabelek od značky Marc Jacobs mají v PFB Concept Store pestrý výběr a co víc, před pár dny sem dorazila zbrusu nová kolekce, která je opravdu úžasná! Ať už sháníte větší kabelku, menší, v jednoduchém, či víc nápadném  designu, určitě si vyberete. ;)

Design kabelek značky Marc Jacobs je opravdu charakteristický a nezaměnitelný.
Přímo legendární je typ kabelky „Snapshot“ – jedná se o menší kabelku obdélníkového tvaru, s výrazným kovovým logem značky.
Tyto kabelky mají nejrůznější barvy a design – za zmínku pak rozhodně stojí i ty ve speciálních edicích.

Ke kabelkým od značky Marc Jacobs si můžete pořídit i nejrůznější doplňky – přívěsky, řetězy, nebo samostatné popruhy. Právě tyto popruhy v textilním provedení jsou na kabelkách Marc Jacobs typicky výrazným detailem. Popruhy bývají různě barevné, opět s nápisy názvu značky.

Krásné jsou i větší textilní tašky – pokud si na větší tašky a kabelky potrpíte, stejně, jaké já – určitě se vám budou líbit. Tyto kabelky mají v PFB Concept Store v černé barvě, v khaki a také v limitované béžové kolekci.

Omrkěnte v PFB Concept Store také krásné peněženky – mnohé mají stejný design, jako zde nabízené kalelky. Můžete si tak vytvořit kompletní set taška – peněženka.

Krásné kousky, že, holky? Věřím, že to může být i fajn inspirace pod vánoční stromeček. ;)

Na víc fotek se podívejte také do fotogalerie.

PFB CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nakupovat můžete také online na eshopu www.pfbconceptstore.cz.

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram