Jedinečný přístroj pro efektivní lymfodrenáž – endoSPHÉRES v BB Health Clinic

O brněnské klinice BB Health Clinic vám tu píšu poměrně často – sama zde jejich služby využívám a jsem moc spokojená. Navíc, mají zde opravdu unikátní přístroje pro formování a tvarování postavy, které jinde v Brně a často dokonce ani jinde v rámci celé České republiky nenajdete. Postupně vám ve svých článcích tyto přístroje představím – testuji je zde a už teď můžu říct, že účinnost je opravdu velká. Dnes vám představím přístroj endoSPHÉRES – funguje na základě velice silné a efektivní lymfodrenáže, odstraňuje celulitidu, zpevňuje pokožku a také tělo zbavuje přebytečné vody. POZOR – navíc v BB Health Clinic probíhá na toto ošetření zajímavá akce „KAMARÁDKY“, kdy za cenu jednoho ošetření ošetří dvě osoby. Máte tak skvělou možnost to vyzkoušet, třeba s vaší kámoškou! ;)

Věřte, že v dnešní době existují opravdu tak jedinečné přístroje pro tvarování a formování postavy, které dokáží snad až zázraky. Doba v ohledu vývoje moderních technologií značně pokročila a dnes vás taková přístrojová ošetření mohou efektivně zbavit celulitidy, můžete díky nim snadno zhubnout na požadovaných partiích, pomohou vám vyrýsovat svalovou hmotu… Opravdu – jde to, stačí se jen svěřit do těch správných rukou. ;)

Přístrojových ošetření slibujících zázraky nabízí mnohé salony krásy spoustu a asi není jen tak snadné se vyznat v tom, kde ten efekt bude opravdu znatelný a kde ne. Určitě je dobré dát v tomto směru na konkrétní doporučení někoho, komu se dané ošetření osvědčilo.

A svoje doporučení pro vás mám dnes i já. :) Vyzkoušela jsem celou řadu služeb v brněnské BB HEALTH CLINIC, o které vám tu často a ráda píšu. Právě tato klinika totiž nabízí opravdu zajímavé a výjimečné služby v ohledu péče o náš krásný a štíhlý vzhled – manikúru, pedikúru, kosmetiku, masáže a hlavně, přístrojová ošetření.

Mají zde cca 10 unikátních přístrojů, které v Brně jinde nenajdete (a jsou i jedinečné často v rámci celé ČR). Jednotlivé přístroje vám zde budu představovat postupně, protože si zaslouží více pozornosti. :)

Nedávno jsem zde vyzkoušela přístrojové ošetření endoSPHÉRES – jedná se o neinvazivní ošetření, jehož cílem je zbavit celulitidy, zpevnit pokožku, zlepšit její pružnost a také zbavit tělo zadržované vody. Zároveň odstraňuje i tukové zásoby.

Přístroj endoSPHÉRES funguje v podstatě na základě silné a velmi efektivní lymfodrenáže. O účinnosti lymfatických procedur jstě jistě už slyšeli, ovšem žádná se svou efektivitou nevyrovná tomu, co dokáže přístroj endoSPHÉRES.

EndoSPHÉRES pracuje na základě patentované technologie KOMPRESNÍ MIKROVIBRACE. Tato technika se v dlouhodobých studiích ukázala jako jedinečná a nejúčinnější metoda na boj s celulitidou, tukovými buňkami a nadváhou.

Prostřednictvím speciální hlavice, která je tvořena 55ti hypoalergeními silikonovými kuličkami, vytváří mechanické vibrace, které při nízkých kmitočtech působí přímo na hlavní příčiny celulitidy – lymfatické stáze, hromadění tekutin a aglomeráty tukových buněk.

Přístroj po celou dobu ošetření aktivně pracuje se svaly na ošetřovaných partiích, kde výrazně zvyšuje jejich pevnost a pružnost.

Toto ošetření jsem zde vyzkoušela i já. Celkově je ošetření příjemné, rozhodně není bolestivé, cítíte jen tlak na partie, kde se masáž speciální hlavicí přístroje provádí.
Ošetřit si můžete nechat buď spodní polovinu těla – doba ošetření je cca 45 minut, nebo celé tělo (doba něco přes hodinku).

Cílem tohoto ošetření je také zbavit tělo přebytečné a zadržené vody – což se projeví již brzy, druhý den po ošetření.

Já se schválně změřila v oblasti stehna před a také po – abyste sami viděli efekt. Ten je docela velký, a to úbytek více než dvou cm v obvodu.

Navíc, pokožka je po ošetření krásně zpevněná, hladká a hebká na dotek.

Pokud jste lymfatické procedury využívali, toto rozhodně musíte vyzkoušet! Je to opravdu skvělá a navíc, velmi efektivní terapie, výsledky uvidíte a poznáte okamžitě!

POZOR – navíc v BB Health Clinic probíhá na toto ošetření zajímavá akce „KAMARÁDKY“, kdy za cenu jednoho ošetření ošetří dvě osoby. Máte tak skvělou možnost to vyzkoušet, třeba s vaší kámoškou! ;)

Cena 1 ošetření je 2750 kč včetně DPH, tzn pro 1 osobu pak vychází 1375 kč.

Objednat se v BB Health Clinic můžete na tel. čísle 731 077 486. ;)

BB Health Clinic najdete v nově zrekonstruovaných prostorách na Údolní 18.

ODKAZ: BB HEALTH CLINIC / web
ODKAZ: BB HEALTH CLINIC / facebook
ODKAZ: BB HEALTH CLINIC / instagram