Jedinečný dárek pro děti za vypadnutý zoubek – mince Zoubkové víly

Vypadnuté zoubky jsou u nás doma poslední dobou opravdu častým jevem. Mám dva syny, oběma vypadávají zoubky mléčné a navíc, bohužel, můj starší syn měl před časem těžký úraz už dospělého zoubku, který před pár dny musel definitivně ven. A za vypadnutý zoubek – hlavně v případě mladšího syna – k nám stále létá Zoubková víla. V případě prvního vypadnutého zoubku je hezké dětem věnovat i něco, díky čemu si budou tuto chvíli celý život pamatovat. A tím jedinečným dárkem je právě památeční mince od Zoubkové víly! Já už vám tu o ní psala, ale je to opravdu skvělá věc, kterou musíte znát – a třeba i pořídit právě svým dětem. ;) Čtěte dál!

Pokud máte děti věřím, že „Zoubkovou vílu“ znáte. :) Létá k dětem v noci, když jim vypadne první mléčný zoubek a na památku jim vždy něco přinese.
Tou Zoubkovou vílou jsme samozřejmě my, rodiče – a řeknu vám, opravdu nebylo dřív snadné narychlo (zvláště, pokud zoubek vypadl večer) sehnat nějaký ten malý dáreček.

I pro dítě je první vypadlý zoubek emotivní chvílí – mnohé děti mají strach z vytržení zoubku (pokud zoubek nevypadne sám) a až se pak povede, je to velká úleva, projev odvahy a hrdinství. Děti mají radost a s vypadlým zoubkem se cítí mnohem víc “dospěle”. :) I proto to opravdu nějaký ten malý dáreček chce věnovat – prostřednictvím Zoubkové víly.

Často jsme dětem coby dárek od Zoubkové víly dali nějakou sladkost, peníze…zkrátka, orginální dárky to zrovna nebyly. :) A proto je dobré být na tuto situaci připravený! :)

Chci vám dát tip, o kterém jsem vám zde už psala, ovšem – coby nápad se mi opravdu líbí a zaslouží  si i více pozornosti. Slyšeli jste už o památeční minci od Zoubkové víly?

Jedná se o nápad brněnské maminky Andrei Labajové, která na svém eshopu nabízí krásné, “zlaté” památeční mince za první vypadlý zoubek, od Zoubkové víly. 

Andrea je maminkou tří dětí a právě její dcera si moc přála za vypadlý zoubek dostat minci na památku, tak, jako to viděla v pohádce. A nápad byl na světě.

Vznikla tedy mince od Zoubkové víly, kterou si mohou všechny rodiče pořídit, právě jako ten správný a ideální dáreček na památku za první vypadlý zoubek.

Mince jsou v krásném zpracování, ve zlaté barvě, vyrobené z mosazi. 
Na jedné straně mince je obrázek Zoubkové víly, na druhé je pak zoubek a text, aby děti o své zoubky dobře pečovaly – což je skvěle motivační (přece jen, když to řekně Zoubková víla, má to mnohem větší váhu, než když si to přejeme my, rodiče). :)

Myslím, že je to úžasný nápad, dát dítěti právě takovou minci na památku za vypadnutý zoubek – mnohem lepší, než věnovat třeba “jen” sladkost, nebo hračku. Mince si bude dítě vážit a schová si ji na památku na celý život. Dobře si pak bude na den a pocity, kdy mu vypadl první zoubek, pamatovat. :)

Památeční mince zoubkové víly objednáte pod tímto odkazem.

ODKAZ: ANDREA LABAJOVÁ / web, eshop
ODKAZ: ZUBIČKA  / instagram
ODKAZ: ZUBIČKA / facebook