Jedinečný areál Bowling Brno opět v provozu – nyní i s novými hřišti adventure golfu!

Věřím, že po dlouhém období lockdownu, kdy jsme volný čas trávili v naprosté většině případů doma, oceníte inspiraci na pestré venkovní vyžití! Chci vám napsat o jedinečném areálu Bowling Brno – ten je nyní opět v provozu, tedy mimo vnitřní prostory restaurace. Ovšem, posedět tu můžete na krásné a velké zahrádce, zahrát si tu můžete bowling, plážový volejbal, nebo třeba také adventure golf – a to na dvou nádherných hřištích! Sama jsem byla vyzkoušet a opravdu, stojí to zde za návštěvu. Víc v mé následující reportáži…

Troufám si tvrdit, že areál Bowling Brno nemá s podobnou koncepcí v Brně obdoby. Jsou to opravdu nádherné, rozsáhlé prostory, nabízející širokou škálu vyžití, a to jak uvnitř, tak i venku.

Mimochodem, já už vám o tomto areálu v minulosti psala, můj článek si můžete přečíst ZDE. Po období, kdy byl areál díky vládním restrikcím zavřený, sem opět můžeme zajít – je možné si tu zahrát i oblíbený bowling – je tu celkem 20 drah, takže spoustu prostoru pro mnoho hráčů.
Dráhy jsou tu vybaveny tím nejmodernějším systémem, nad dráhami je umístěná velkoplošná LED obrazovka. Pro děti jsou dráhy vybavené mantinely, které se dle potřeby automaticky postaví – tak, aby dětem nepadala koule do žlábku – děti tak mají zaručeno, že vždy nějakou kuželku shodí, což je pro ně motivace a zábava. :)

Ovšem, i vzhledem k hezkému jarnímu počasí a době, kdy jsme trávili čas zejména doma, určitě uvítáte i venkovní aktivity. Tedy, nejen vy, ale i vaše děti!

Moc fajn je zde i hřiště na plážový volejbal, ale naprosto dokonalá jsou dvě hřiště na adventure golf!

Tato dvě hřiště na adventure golf jsou pojmenovaná „Adam“ a „Eva“ a každé je svou koncepcí trochu jiné. Obě jsou nicméně perfektně upravená, zajímavostí pak také je, že hřiště „Eva“ se nachází ve svahu.

Hřiště „Eva“ je svou koncepcí víc hravé, prolínající se s přírodními prvky. Toto hřiště zdobí i krásné dřevěné sochy od brněnského sochaře, novinkou tu je pak i vodní prvek – potůček „Had“.

Hřiště “Adam” je novější, možná i o něco obtížnější, kde se jednotlivé hrací dráhy skládají z překážek v geometrických tvarech, mimochodem, hřiště připomíná populární hru “Minecraft” – děti rozhodně ocení. ;)

Sama jsem obě hřiště vyzkoušela, každé je jiné a v něčem jedinečné. Určitě doporučuji zkusit obě dvě, já tedy byla sama překvapena, že mi to zde (pod instruktáží) celkem šlo, a to jsem v tomto sportu naprostý laik, což tu ovšem není překážkou.

Adventure golf si zde může zahrát každý, na tento sport nepotřebujete žádnou průpravu. Zahrát si ho mohou i děti, je to fajn zábava pro celou rodinu.

Jen pro upřesnění, adventure golf je hra na pomezí golfu a minigolfu. U každé dráhy by se měl míček do jamky dostat na dva pokusy. Pokud máte nějaké zkušenosti třeba právě z golfu, určitě vás i adventure golf nadchne. :)

Jinak vám tu půjčí i vybavení, dostanete kartičku, kam si zaznamenáváte výsledky…

K areálu Bowling Brno patří také krásná restaurace, nyní lze vzhledem k nařízením využívat pouze venkovní zahrádku. Ta je už také v provozu, je opravdu prostorná, příjemná, pohodlně se tu usadíte. Na výběr tu máte jak z nabídky denního menu, tak i ze stálého jídelního lístku.

Moc fajn je i velké parkoviště přímo v areálu.

Všechna sportoviště a zahrádka jsou v provozu od 10:00 – 22:00 hod.

Zkrátka, Bowling Brno je perfektní místo, kde nyní trávit volný čas! Ať už sami, s přáteli, rodinou, dětmi…vyžití tu najdou skutečně všichni. ;)

Bowling Brno najdete na ulici Líšeňská 4515/80.

ODKAZ: BOWLING BRNO / web
ODKAZ: BOWLING BRNO / facebook
ODKAZ: BOWLING BRNO / instagram