Jak vypadat trendy na pláži? Přehled nejzajímavějších letních doplňků.

Léto už nám pomalu klepe na dveře a vy stále nevíte, co bude v nové plážové sezoně in? Nevadí. Podívali jsme se za vás na přehlídková mola a rádi vám tak pomůžeme s výběrem vhodných plážových doplňků. A že je z čeho vybírat, no posuďte sami.

Jaké barvy, vzory a materiály letos pofrčí ?

Ještě než se vrhneme na konkrétní plážové doplňky, povíme si, jaké barvy budou letos v módě. Rok 2021 hlásí návrat pastelových barev. In budete v meruňkové, pistáciové, lososové a nic nezkazíte ani krémovou či oříškovou. Blýsknout se můžete také v bílé klasice. Zde však musíme brát v potaz nový koncept celobílého outfitu. Zvolíme-li tedy bílé doplňky, vůbec se nemusíme zdráhat obléci si k nim bílou sukni či šortky. Model můžeme doladit např. bílým kloboukem a bílými sneakers. Také se vrací na scénu oblíbená hippie batika, která hraje všemi barvami. Batika je součástí trendu tie dye a nevyhnula se tak ani módní plážovým doplňkům. Velkým tématem v módě je také příroda. Na výslunní se tak vrací vzory velkých květin i něžných drobných kvítků. Pro odvážnější můžeme nabídnout zvířecí vzory, které sluší světlejším i tmavším typům. Zaměříme-li se na materiály, opět vítězí příroda. Rozhodně nešlápnete vedle s ekologickou bavlnou, v módě bude také len či oblíbená raffia. V dnešní době je velkým tématem návrhářů a výrobců udržitelnost, můžete si tak dopřát luxusní doplňky bez výčitek.

Jaké doplňky zvolit na pláž?

Začneme velkolepě. Při cestě k vodě budeme jistě potřebovat nabalit spoustu věcí. K tomu nám poslouží plážová taška. Ale pozor! ne jen tak ledajaká. V letošní sezóně totiž pofrčí plážové tašky v XXL rozměrech. Konečně tedy nemusíte přemýšlet, co při balení vynechat, aby vám taška nepraskla. Tentokrát si můžete dovolit i tlustou knihu s náhradní osuškou a ještě k tomu budete trendy. Dále se zaměříme na pokrývku hlavy. Zde se nabízí stylový klobouk. V letošní sezóně se blýsknete v klobouku, stejně jako tomu bylo u kabelek, v XXL velikosti. Můžete si tedy dovolit široké krempy, ale také dlouhé barevné šátky na obrovském slamáku. Ležérního slamáku se ostatně nemusí bát ani pánové. Také vám budou slušet klobouky a plážové tašky, vyrobené z již zmíněného matriálu raffia. Vypadají velmi elegantně a nemusíte se je tak bát kombinovat i s šaty či sukněmi. Dále si vezmeme na paškál sluneční brýle. Módní budete v roztomilých retro lennonkách, které můžete vybírat z plastového či kovového materiálu. Opravdovým hitem budou letos brýle velkých rozměrů a různých geometrických a futuristických tvarů. Zvláště pak zazáříte v brýlích s čtvercovými či hexagonovými obroučkami. Velké brýle ocení zejména vaše oční okolí, které nemá v oblibě nebezpečné UV záření. Velkým letním trendem budou také maxi náušnice. Zvláště ty s hravými korálky si zamilujete. Korálky můžete ostatně využít také při zdobení dekoltu v podobě korálkového náhrdelníku či jimi můžete dekorovat vaše zápěstí. Takový korálkový náramek vám dodá neodolatelný šmrnc. Jestli-že nejsou korálky pro vás to pravé, můžete zvolit na ozdobení masivní řetězy. Ty vyniknou také na plážové obuvi, která lze brát bezesporu také jako módní doplněk. Hledáte-li něco sportovnějšího, poohlédněte se po minimalistických sandálech. Stejně tak poslouží lehké pantofle v jednoduchém designu.

 

Sponzorovaný článek