Do hladka!

Oholené nohy bez jediného chloupku? Nemusí to být žádný problém! Společně si posvítíme na dámské holicí potřeby. Budete překvapení, z jak širokého sortimentu můžeme vybírat. Každá žena je totiž jedinečná a zaslouží si péči přímo na míru. Pojďte si vybrat!

Holicí strojky ruční

Dámské holicí strojky máme dvojího typu. Klasické ruční nebo elektrické. Je na vás, čemu dáte přednost. U těch ručních se zaměříme na možnost dokoupení náhradních hlavic. Ty často disponují zvlhčujícími pásky různých vůní. Je tedy dobré mít přehled, která značka disponuje našimi oblíbenými vůněmi, abychom je mohly případně střídat dle libosti. Určitě je také dobré zaměřit se na počet břitů v hlavici. Ty s třemi si s našimi chloupky poradí rychleji, kvalitního oholení lze však docílit i se dvěma břity. Bude to chtít jen trochu více trpělivosti. Protiskluzová rukojeť je u nich většinou samozřejmostí.

Holicí strojky elektrické

Zde máme na mysli epilátory a depilátory. Oba strojky dovedou oholit chloupky do hladka. Rozdíl mezi nimi je však zásadní. Epilátor odstraní chloupek i s jeho kořínkem, depilátor je rychlejší a bezbolestnější varianta. Při depilaci dochází k odstranění viditelné části chloupku. Ten tak vyroste rychleji než v případě epilace. Mnoho žen však volí depilátor právě pro jeho šetrnost a je oblíben zejména u žen s citlivou pokožkou. A pozor! Než si epilátor či depilátor zakoupíme, nezapomeňme se informovat, zda je určený pro holení na sucho či mokro. Ženy, které máte v oblibě holicí pěny, volte strojky na mokrou aplikaci. Vy, které dáváte přednost rychlosti a praktičnosti, sáhněte po těch na suchou.

Jednorázová holítka

Tato holítka seženeme v každé drogerii. I s nimi je možné oholit se do hladka. Při jejich výběru je však dobré sledovat několik parametrů. Zejména počet břitů v hlavici, dále také přítomnost zvlhčujících pásků a protiskluzové rukojeti. Zpravidla je dobré, když má holítko alespoň 3 břity a disponuje zvlhčujícími pásky. Když je nemá, lze tyto pásky nahradit zvlhčením v podobě holicí pěny či alespoň sprchového gelu. Většinou však kupujeme pohotová holítka právě pro jejich dostupnost a možnost rychlého zatočení s chloupky. Nebudeme se tak přeci zdržovat výběrem a následným zdlouhavým nanášením holicí pěny. Stačí navlhčit vodou a hurá na holení. Protiskluzová rukojeť nám zase zaručí bezpečný úchyt. I při tom největším spěchu tak budeme mít holení pevně pod kontrolou.

Zdroj obrázkov: FreePik.com

 

 

Sponzorovaný článek