Jedinečné privátní wellness v Brně – Wellness Böhmova

Možná si vzpomínáte, před časem jsem vám zde psala o moc příjemném, privátním wellness v Brně – o Wellness Böhmova. Ráda bych právě tomuto wellness věnovala na svém blogu více prostoru, zaslouží si to! Proti jiným, velkým wellness centrům se totiž velmi liší, a to zejména zcela individuálním přístupem ke svým zákazníkům. Můžete zde očekávat privátní atmosféru a služby na špičkové úrovni. Každého ze svých klientů si tu moc váží a snaží se vyhovět všem přáním. Víc o Wellness Böhmova v následujícím článku…

Myslím, že i v ohledu aktuální situace, kdy u nás opět nabírá na síle koronavirové onemocnění, dáváme asi všichni přednost místům, která nejsou přeplněná lidmi a kde si pro sebe můžeme užít trochu té soukromé atmosféry. A to třeba i ve wellness centrech.

Bohužel v mnoha wellness centrech, a to i v těch brněnských, bývá často hodně lidí a onu zmiňovanou privátní atmosféru to zde postrádá. I proto, pokud máte rádi klid, pohodu a zcela nerušený relax, určitě vsaďte na menší wellness rodinného typu. Přesně takovým wellness centrem je právě Wellness Böhmova!

O tomto wellness centru jsem vám na svém blogu už psala, můj článek najdete ZDE. Právě toto wellness centrum si rozhodně zaslouží, abyste o něm věděli!
Wellness Böhmova je menší wellness centrum rodinného typu, které najdete v Brně – Řečkovicích na adrese Böhmova 11.

Wellness Böhmova najdete v suterénu domu, a to na ploše cca 300 m². Do tohoto wellness si tak můžete zajít s rodinou, svými přáteli…zkrátka ve skupince lidí, které máte rádi. Wellness má omezenou kapacitu 14 osob, takže si můžete být jistí, že tu budete mít požadovaný klid a soukromí.

Využít tu můžete velkou finskou saunau – až pro 17 osob! Oceníte zde i krásný, velký whirpool pro 7 osob s příjemně teplou vodou – pro dokonalou relaxaci naprosto skvělý! Po saunování můžete využít i velký venkovní ochlazovací bazén, který je opět v privátním prostředí, jehož součástí je i příjemné posezení.

Mě tu oslovil i můj oblíbený Kneippův chodník – chůze zde je skvělou péčí o nohy a celkově o cévní systém v končetinách. Pohodovou relaxaci si pak můžete vychutnat v krásné relaxační zóně s krbem a “hvězdným nebem”!

Mimochodem, v bazénu a vířivce zde používají bezchlórovou technologii dezinfekce a zajímavostí jsou pak i svíčky, které najdete v prostorách wellness – jsou z přírodního vosku, který nevytváří toxické zplodiny.

Za zmínku pak stojí i samotný design prostor celého wellness, který byl inspirován přírodou. Prostory jsou opravdu příjemné, přímo jako stvořené pro dokonalou relaxaci.

Jak jsem zmínila v úvodu, ve Wellness Böhmova si velmi zakládají na naprosto individuálním přístupu k zákazníkům. Tím, že wellness je menší, s menším počtem zákazníků, své stále klienty zde již znají a snaží se tu maximálně vyhovět jejich přáním.

Zkrátka, vřelý a empatický přístup je tu samozřejmostí, opravdu každý se tu cítí vítaný. Svých zákazníků si tu váží – i proto se sem lidé rádi vracejí.

Moc rádi tu vyhoví i vašim speciálním přáním – třeba v ohledu zajištění nápojů, které obvykle nemají v nabídce.

Máte zde také možnost pronajmout si privátní wellness! Je to mimochodem skvělé místo i nějakou speciální příležitost, třeba oslavu narozenin, výročí, nebo rozlučku se svobodou… Wellness a relaxace jsou rozhodně velice příjemným programem pro všechny!

Na závěr chci také zmínit možnost zakoupení dárkových poukazů na vstupy do wellness, na privátní wellness, nebo na masáže. Právě tyto dárkové poukazy mohou být i skvělým tipem na vánoční dárek, co říkáte? ;)

Wellness Böhmova najdete v Brně – Řečkovicích na ulici Böhmova 11.

ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / web
ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / facebook
ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / instagram