Jedinečná restaurace, vinárna a konferenční prostory v samém srdci Brna – U královny Elišky

V Brně je opravdu jen málo takových míst, jako je právě restaurace, vinárna, klub a jedinečné konferenční prostory U královny Elišky. Snoubí se zde dotek dávné historie s dnešní moderní dobou, je to rozhodně místo, které nepostrádá svůj charakteristický „Genius loci“. U královny Elišky – restauraci v samém srdci Brna, na Mendlově náměstí, jistě všichni Brňané dobře znají. Ovšem – v dnešní době se právě o tomto místě, které stále funguje a nabízí opravdu pestrou škálu služeb, tolik nemluví. Což je veliká škoda a já myslím, že je rozhodně dobré to napravit. ;) Tato restaurace, vinárna, vinařský klub…si totiž naši pozornost rozhodně zaslouží!

Věřím, že ať už v Brně žijete od narození, nebo tu jste „jen“ pár let, jste o restauraci U královny Elišky minimálně slyšeli. A pokud ne, zeptejte se vašich rodičů, pokud jsou tedy z Brna. Ti budou rozhodně toto místo dobře znát – a věřím, že mnozí z nich sem rádi a často chodili. Tak je tomu i v případě mých rodičů… :)

Stylovou restauraci a vinárnu U královny Elišky najdete opravdu na výjimečném místě, které nemá v Brně obdoby – a to poblíž Augustiniánského kláštera, na Mendlově náměstí.
Už toto samotné místo je svým způsobem dokonalé – na to, že jste opravdu v samém srdci Brna, je tu neuvěřitelný klid a soukromí. To poznáte určitě sami, jak sem vstoupíte.

Navíc, výhodou je i prostorné parkoviště, kde pohodlně a zdarma zaparkujete po otevírací dobu restaurace. Parkoviště není pro veřejnost dostupné během dne, ovšem v době, kdy je restaurace U královny Elišky otevřená, je možné zde zaparkovat.

V restauraci a vinárně U královny Elišky se snoubí dávná historie Brna s moderní současností. Najdete zde prostornou a stylovou restauraci, které dominuje velký a otevřený krb. Dýchne tu na vás dokonalá atmosféra starodávných dob.
Kapacita restaurace je opravdu velká, a to až 150 osob. Z jídelního lístku si jistě vyberete – najdete zde oblíbená česká jídla i ta v duchu mezinárodní gastronomie. Na vinném lístku pak najdete mimořádný výběr kvalitních moravských vín.

Dominantou celých – troufám si říct multifunkčních prostor – jsou pak historické a rozsáhlé vinné sklepy. Nechybí tu i vinotéka s privátními vinnými boxy, zde se často konají ochutnávky vín – tyto akce se zde řadí mezi mimořádně oblíbené.

Mnoho let zde funguje i „vinařský klub“, který čítá celou řadu členů, kteří se zde pravidelně setkávájí.

Zajímavostí pak jsou vinný bar i výdejna vín a „vinařská pohotovost“ – je možné si tu vína vybrat a hned odvézt s sebou (naložíte také pohodlně přímo před restaurací).

Jedinečné prostory – ať už restaurace, nebo historické sklepy, jsou idálním místem pro realizaci soukromých akcí, ať už to jsou rodinné oslavy, svatby, či firemní akce. K dispozici vám tu jsou i menší a oddělené salonky, které vaší akci zaručí naprosté soukromí.

Na vaši akci, oslavu, konferenci, večírek…vám tu rádi zajistí pohoštění, raut, živou hudbu, nebo vinnou degustaci. V nabídce tu jsou i řízené ochutnávky vín – pro takovou soukromou akci jsou coby zajímavý program naprosto ideální!

Součástí restaurace a vinárny U královny Elišky je i hudební klub, kde můžete uspořádat večírky i disko párty.

Mimochodem, prostory U královy Elišky v minulosti hostily i významná setkání českých prezidentů, natáčely se tu dokonce i televizní silvestrovské pořady.

Zkrátka – o tomto místě, jako je restaurace a vinárna U královny Elišky, musíte vědět! A co lépe – musíte ho navštívit, třeba pro začátek na příjemnou večeři. Jistě budete na takový večer dlouho a rádi vzpomínat!

Restauraci, bar & multifunkční prostory U královny Elišky najdete na Mendově náměstí 959/1b.

ODKAZ: U KRÁLOVNY ELIŠKY / web
ODKAZ: U KRÁLOVNY ELIŠKY / facebook
ODKAZ: U KRÁLOVNY ELIŠKY / instagram