Podzimní inspirace z butiku VIMINI

Sháníte krásný a teploučký svetr, zajímavou bundu, kabát, nebo třeba dobře padnoucí džíny? Pak určitě mrkněte na nabídku butiku Vimini na Dvořákově ulici. Opět je zde mnoho novinek, které si zaslouží, abyste o nich věděly, milé dámy! :) Já jsem vám zde nedávno pro inspiraci opět pár zajímavých kousků nafotila – mrkněte v mé následující reportáži se spoustou fotek! POZOR – nyní zde mají slevy, 50% na mnoho věcí mimo bundy. A objednávat můžete přes FB i IG Vimini!

Butik Vimini nabízí spoustu módních pokladů – a také jedinečné novinky v duchu podzimu. Ať už hledáte krásné, barevné svetříky, dlouhé kardigany, kabáty, bundy…

Já jsem vám v butiku Vimini nafotila spoustu nových věcí, opět oblečené na sobě, ať je vidíte hezky v reálné podobě!

Asi nejvíc si mě tu získaly tentokrát právě ty barevné svetříky! Nemyslete, podzim a zima, jakožto „tmavé a chladné měsíce“ rozhodně nejsou jen o nudných barvách, černé, nebo šedé… Naopak, svůj podzimní outfit můžete rozzářit a oživit, třeba právě krásným barevným svetrem!

Těch mají ve Vimini spoustu, stačí si jen vybrat. Jsou z moc příjemného materiálu a mimochodem, dají se i skvěle vrstvit – pod ně vezmete košili, tričko, tílko a na svetr třeba koženou bundu.

Jaká barva se vám nejvíc líbí? Za mě je top právě tato zelená!

Naprosto boží mají v butiku džíny! Mají vysoký podíl elastanu, jsou pružné, krásně obepínají postavu a celkově dobře sedí. A jsou navíc za přijatelné ceny. ;)

Omrkěte i košile! Já si v poslední době odtud odnesla už dvě – jedna z nich je právě tato, s efektivně řasenými rukávy.

Pod takovou košili opět můžete vzít klidně tílko, necháte víc rozepnuté, vypadá to moc dobře. ;)

A zmiňované bundy – k podzimu samozřejmě už patří, tak pokud hledáte nějakou krásnou, teploučkou, určitě si tu taky vyberete. ;)

Opět – bunda nemusí být nutně jen černá! ;)

Jak se vám novinky líbí?

POZOR – nyní zde mají slevy, 50% na mnoho věcí mimo bundy. A objednávat můžete přes FB i IG Vimini!

Butik VIMINI najdete v Brně na Dvořákově ulici 14.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie!

ODKAZ: VIMINI / facebook