Podzimní líčení v zemitých tónech

Dámy, opět tu mám pro vás inspiraci na podzimně laděné líčení v barvičkách, které právě s aktuálním obdobím krásně ladí. K podzimu patří teplé, zemité barvy – můžete si vykouzlit kouřové líčení očí v hnědých a cihlových tónech, skvělé jsou i bronzery, třpytivé rozjasňovače, nebo rtěnky s matným finishem. Mrkněte na mou dnešní inspiraci! ;)

K podzimu jasně patří všechny teple laděné barvy – hnědá, béžová, vínová, cihlově červená, pudrová… A právě s těmito tóny si můžete vykouzlit i úžasné podzimně laděné líčení! Jak na něj? Mrkněte na můj dnešní článek, mám pro vás inspiraci – jak na to! A představím vám, které produkty pro toto líčení používám já. ;)

I když se většinou líčím jen lehce – tedy, používám hlavně make-up, tvářenku, linky a řasenku, tak i přesto se čas od času ráda nalíčím výrazněji. Zaměřím se hlavně na líčení očí, miluji kouřový styl stínů – oko tím krásně vynikne, opticky se zvětší a právě tento styl líčení vám propůjčí svůdný a na první pohled hřejivý look.

Opět jsem pro vaši inspiraci vybrala pár produktů, které jsou pro mě pro podzimní líčení v zemitých tónech nezbytné.

Základem je samozřejmě kvalitní make up, už roky používám jen Estée Lauder Double Wear. Má výborné krytí a i přes to působí velmi přirozeně.

Líčení očí! Pro líčení v zemitých tónech jsem si vybrala paletku GA-DE Velveteen v odstínu 49 The Spice Rack. V této paletce je celkem 9 stínů v úžasných, teplých barvičkách, které jdou vzájemně výborně kombinovat. 4 stíny jsou v matném provedení a 5 se třpytem.

Líčení v kouřovém stylu můžete udělat s těmito stíny jak matné, tak i třpytivé – záleží na na vás. Pro běžné nošení já upřednosťnuji líčení matné, naopak na večírky, či jiné větší příležitosti si vykouzlím líčení třpytivé.

Stíny mají silnou pigmentaci a výborně drží. Při vytváření kouřového líčení aplikuji světlý stín do vnitřního koutku oka, do vnějšího pak přechodově tmavý stín. Důležité u tohoto stylu líčení je opravdu dobře stíny rozetřít, tak, aby nebyly patrné ostré přechody mezi barvami.

Linky – bez těch si líčení očí už snad ani neumím představit. :) Používám linky ve fixu, dobře drží, je s nimi snadná manipulace, neobtiskují se – tedy, pokud vyberete od dobré značky. Já mám super zkušenosti s černými linkami ve fixu od Dermacolu, nyní jsem vyzkoušela Makeup Obsession On Flick

Jedná se o černé oční linky ve fixu, specifické tím, že jsou oboustranné – na jedné straně je hrot fiixu širší pro silnější linky, na druhé straně slabší pro precizně vytvořenou, slabou linku.

Super je, že tyto linky fakt skvěle drží! Nedrolí se a neobtiskují.

Na řasy pak používám řasenky od značky Pupa. Opět jsem vyzkoušela spoustu řasenek a osvědčily se mi ty od Benefitu, nebo právě od Pupy.

Pupa má dvě senzační řasenky, Vamp! a Vamp! Extreme. Obě jsou vynikající vytváří dlouhé, husté a přirozeně vypadající řasy. Řasenka má krémovou konzistenci, dobře se nanáší, nedrolí se.

Bronzer a tvářenka – obojí v rámci jednoho produktu jsem objevila u I Heart Revolution Mini Chocolate – mám odstín Bronze And Shimmer. Paletka obsahuje třpytivý bronzer, který postupně přechází z lehounce světlé, pudrové barvy, až po zlatý.

Tmavý odstín tedy můžete využít coby tvářenku, světlý pak jako bronzer – aplikuji nad horní ret, spánky a zlehka i na nos.

A na závěr – rtěnka! Už několik let jsem věrná značce Dermacol a rtěnkám Pretty Matte. Mají několik odstínů k výběru a jsou opravdu skvělé. Za přijatelnou cenu a super efekt. 

Rtěnka je krémová, ale přesto vytváří matný efekt. Na rtech je velice příjemná, nestahuje je, zkrátka, za mě TOP rtěnka ze všech, co jsem kdy měla. ;) Nyní používám odstín 01 – je v tělové barvě a krásně se hodí právě k líčení v teplých tónech.

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz