Jarní novinky v optice APIA

Slunečné jarní počasí si jasně říká o nutný funkční a módní doplněk – brýle! Uvažujete, že si nějaký nový kousek pořídíte – a to ať už brýle sluneční, nebo dioptrické? Inspirací vám může být můj následující článek se spoustou fotek – nafotila jsem vám totiž krásné novinky v oblíbené oční optice APIA, kde je skutečně z čeho vybírat. Čtěte dál!

Jak jsem se vám tu už několikrát svěřila, brýle jsou pro mě velmi oblíbeným a zcela nepostradatelným doplňkem – a to nejen nyní, na jaře, kdy sluníčko svítí, ale po celý rok. Mám velice citlivé oči, jsem silný alergik a v brýlích vždy cítím kýženou úlevu, oči mě nebolí, nepálí a netrpí i zvýšenou citlivostí.

Jistě dobře víte, že co se brýlí týká – ať už slunečních, či dioptrických – měli bychom při výběru a nákupu tohoto doplňku rozhodně myslet na kvalitu. Na nákup někde „na stánku“ v tomto případě opravdu raději zapomeňte… :)

Už několik let vám v Brně doporučuji jednu jedinou optiku, která má rozhodně co nabídnout – jedná se o oční optiku APIA, kterou v Brně najdete dokonce na třech místech – v Olympii, na Běhounské 7 a také na Masarykově 18.

Mimochodem, oční optika Apia je nejdéle fungující brněnskou oční optikou (byla otevřená už v roce 1994!). Nabízí zde brýle opravdu exkluzivních značek –  optika Apia zaváděla do ČR a SR většinu světových značek (Giorgio Armani, Chanel, YSL, Fendi, Valentino, Vogue, Police, Givenchy, Chopard a další) .

Na pobočkách optiky APIA si také můžete nechat vyšetřit zrak zkušeným optometristou, specializované měření zraku, kdy dokáží detailně změřit optickou soustavu oka, provádí pak na pobočce na Běhounské. Odhalí zde případné vady i počáteční stádia některých očních problémů. Toto měření jsem zde před časem absolvovala i já – ZDE se můžete mrknout na mou reportáž.

Na všech pobočkách najdete také zajímavou novinku, jedná se o speciální zrcadlo VisuReal Master, které je určené pro měření centrace čoček.
Toto měření je podstatné pro přesné zbroušení skel do dioptrických brýlí. Taková skla jsou pak přesně přizpůsobena svému nositeli.

Zpátky ke zmiňovaným jarním novinkám!

Na pobočce oční optiky APIA na Běhounské jsem vám nafotila krásné nové kousky brýlí respektovaných značek FENDI a DIOR – jistě vám tyto názvy nejsou cizí. :)

Zejména brýle DIOR jsou pověstné – i pro svůj v některých případech lehce výstřední design. :)

Ovšem, právě tyto kousky se mně osobně velmi líbí – podtrhnou výjimečnost vašeho vlastního stylu. A jsou opravdu slušivé – a díky robustnějšímu typu těchto brýlí bude váš zrak opravdu skvěle chráněný.

Krásné brýle nabízí i značka FENDI – můžete vybírat opět jak výraznější kousky, designově více nápadité…

… tak i modely ve více celistvém a jednoduchém designu.

Musím vám také napsat o zbrusu nové značce, nově zastoupené v celém portfoliu brandů optiky APIA! Jedná se o značku MOREL, od které můžete v APII vybírat krásné dioptrické brýle.

Obroučky od této značku jsou úžasné – velice lehounké, v nadčasovém designu, vybírat můžete opět z mnoha modelů, typů, barev…

Brýle MOREL mají v optice APIA ve velmi široké nabídce, rozhodně si mezi nimi najdete takové, které vám budou slušet!

Jak se vám novinky z optiky APIA líbí? Opět paráda, že? :)

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii, na Běhounské 7 a na Masarykově 18.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / web, on-line objednávkový systém na vyšetření

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA APIA / facebook

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / instagram