Jarní kolekce v butiku La Certezza na Lidické!

Loni v prosinci jsem vám na blogu představila další ze zajímavých brněnských butiků – jmenuje se La Certezza a najdete ho na Lidické 63a. Tento butik nabízí opravdu spoustu krásných věcí od mnoha italských značek a nyní je zde už k dostání zbrusu nová, jarní kolekce, která je nesmírně povedená! A věřte, je tu fakt z čeho vybírat. ;) Já vám tu pár zajímavých outfitů opět nafotila pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku!

Butik La Certezza na Lidické je jedním z těch, do kterých rozhodně stojí za to zajít – zvláště, pokud dáváte přednost stylově originální a jedinečné módě, na kterou v běžných obchodech jen tak nenarazíte!

Já vám o tomto butiku psala již loni v prosinci, ovšem, aktuálně už je zde k dostání opravdu vydařená jarní kolekce, plná barev, vzorů a úžasných materiálů!

Tento obchod je navíc opravdu velmi dobře zásobený a určitě si tu každá z nás vybere něco, co se bude líbit. ;) Já vám tu pár outfitů, které mě osobně nejvíc zaujaly, vyfotila opět na sobě – ať vše vidíte přímo v reálné podobě. A můžu vám říct, já bych brala snad úplně všechno!

Moc krásné tu mají nejrůznější šaty a sukně. Miluji ryze ženskou módu a právě sukně a šaty nosím snad celoročně, ovšem teď, na jaře, asi úplně nejvíc. Takové šaty vypadají perfektně třeba i s koženou bundou – křivákem, nebo sakem, džínovou bundou…

Božská je i tato sukně! Hodí se pro každodenní nošení, ovšem užijete ji i na více společenské akce. ;)

V butiku La Certezza koupíte i celou řadu zajímavých topů, triček a také košile – za mě byla absolutně NEJ tato v prodloužené délce, kterou můžete nosit i jako šaty, nebo tuniku přes legíny.

Omrkněte zde i denimové věci – za pozornost stojí džíny, které mají podíl elastanu a perfektně sedí…

…zaujala mě i tato prodloužená džínová vesta, mají ji i v modré barvě. ;)

Kromě oblečení pak v tomto butiku seženete i celou řadu doplňků – třeba zajímavé pásky, kabelky a pozor, mají i nádherné boty!

Zkrátka, dámy, butik La Certezza musíte znát! Mají tu opravdu úžasné věci, které se budou líbit – a budete v nich rozhodně výjimečné! ;)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie pod článkem. ;)

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram