Představuji: butik La Certezza na Lidické!

Dnešním článkem jistě potěším hlavně vás, milé dámy! Chci vám představit další zajímavý brněnský butik, který má v ohledu módy rozhodně co nabídnout! Jmenuje se La Certezza, najdete zde krásné oblečení italských značek – víc informací a hlavně, fotek outfitů, v následující reportáži!

Jak už možná víte, moc ráda podpořím brněnské módní butiky, které jsou svou nabídkou originální a výjimečné. Sama raději vždy nakupuji právě v menších obchůdcích a buticích, než ve velkých módních řetězcích – ocením zde vždy osobní přístup a také, co se nabídky týká, zajímavější a jedinečné kousky, na které jinde nenarazím.

I proto vám chci napsat o dalším zajímavém butiku, který jsem teprve nedávno v Brně objevila. :) Jmenuje se La Certezza a najdete ho, od srpna nově otevřený, na Lidické 63.

Co přesně zde mají? Krásnou módu od celé řady italských značek, stylově v duchu sportovní elegance. Nabídka je opravdu velice pestrá, vybrat si tu můžete jedinečné outfity pro jakoukoliv příležitost – jak pro běžné, denní nošení, tak i pro více okázalé a slavnostní příležitosti.

Já jsem se do tohoto obchůdku nedávno zastavila, omrknout a vyzkoušet několik kousků – ty jsem vám i nafotila pro inspiraci a přehled. A myslím, že je rozhodně o co stát!

Pro aktuální zimní sezónu si zde můžete vybrat z celé řady úžasných kabátků, bundiček, svetrů – mají mnoho barev, stylů a typů – ať už dáváte přednost spíš sportovním bundám, nebo elegentním kabátům, rozhodně tu objevíte něco, co se vám bude líbit.

Mají tu i krásné svetry, roláky, nebo kardigany – na zimu opět nutnost!

Super jsou i vesty z umělé kožešiny, jsou perfektně zpracované, mají dobrý střih a opravdu jsou od pravých kožešin k nerozeznání! Třeba tato vestička v bílé barvě je TOP!

Ovšem, naprosto si mě zde získaly nejrůznější zajímavé šaty – osobně ryze ženskou módu miluji! Právě šaty nosím v podstatě celoročně a v butiku La Certezza seženete opravdu nádherné!

Třeba tyto, kostkované, v červené barvě – můžete si k nim vzít jak boty na podpatku, nebo i sportovní kozačky, vždy to bude vypadat skvěle. ;)

A koupíte tu i moc hezké šatičky pro slavnostní příležitosti – třeba na vánoční večírek, či jinou okázalou událost. ;)

Co také musím zmínit – za pozornost zde stojí i nabídka bot! Seženete zde zajímavé, originální a stylové boty – rozhodně si je zde prohlédněte. ;)

Jak se vám móda z butiku La Certezza líbí? Za mě super! Stavte se sem mrknout, věřím, že tu najdete také něco, co se bude líbit. ;)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie pod článkem. ;)

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram