Inspirace pod stromeček – darujte zážitek!

Ještě stále sháníte nějaký ten vánoční dáreček – který by měl být originální, zajímavý a hlavně, měl by potěšit? Pokud je pro vás tato otázka aktuální, nebo pokud oceníte inspiraci na jedinečný dárek pro koholiv i do budoucna, k jakékoliv příležitosti, mrkněte na můj dnešní článek! Chci vám totiž představit brněnskou zážitkovou agenturu IMPRESIO, která nabízí opravdu obrovskou škálu nejrůznějších úžasných zážitků, které můžete darovat – ať už nějaký konkrétní, nebo poukaz, kdy si obdarovaný sám zážitek vybere. A věřte, na takové zážitky se bude opravdu ještě dlouho vzpomínat! Čtěte dál! ;)

Jistě mi dáte za pravdu, že vymyslet, sehnat, vytvořit…originální a jedinečný dárek, pro koholiv, to je často doslova problém. Sama jsem v takové situaci již několikrát byla, kdy jsem si nevěděla s vhodným dárkem rady – a vždy jsem byla moc ráda za jakoukoliv inspiraci v tomto směru.

Dnes právě takovou inspiraci pro vás mám! Naprosto skvělým dárkem – ať už vánočním, nebo k jakékoliv jiné příležitosti, může být ZÁŽITEK! Jaký? Jedinečných zážitků je celá řada – ať už adrenalinové, zábavné, relaxační, gurmánské… 

Tyto úžasné zážitky a jejich zprostředkování nabízí brněnská zážitková agentura IMPRESIO, se kterou jsem se nedávno měla možnost seznámit. Proč právě tato agentura? Důvodů je celá řada – agentura má opravdu pestrou nabídku zážitků, které můžete darovat (nebo dopřát sami sobě ;), agentura sídlí v Brně – na Kopečné 14 – pokud si chcete zážitek vybrat, nebo zkonzultovat osobně.

Navíc – právě tato agentura se stala NEJ zážitkovou agenturou v Brně a na celé jižní Moravě – můžete si tedy být jistí naprostou profesionalitou a skvělým přístupem.

Zážitková agentura Impresio existuje již 11 let a nabízí skutečně jen ty nejlepší zážitky – mezi které samozřejmě patří i takové, jako třeba tandemový skok padákem, jízda v obrněném transportéru, střelba na střelnici, jízda v Lamborghini a mnohé další…

Oblíbené jsou pak i gurmánské zážitky, wellness zážitky, nebo i zážitkové pobyty.

Na své si přijdou i milovníci poklidnějších aktivit, můžete si užít zážitky se zvířaty – třeba půlden se psí smečkou, nebo den na ekofarmě, jízdu se psím spřežením a mnohé další…

Skvělé jsou i sportovní zážitky, kdy můžete vyzkoušet nejrůznější aktivity, s nimiž byste se neměli jen tak příležitost seznámit. Oblíbené jsou například i „větrný tunel“, nebo letecké simulátory! Ovšem – díky této agentuře si můžete objednat coby zážitek třeba i vyhlídkový let! ;)

Můžete také vybrat vhodný zážitek pro seniory – třeba pod stromeček pro babičku a dědečka, skvělé jsou zážitky určené pro muže a samozřejmě, najdete zde i pestrou nabídku zážitků ideálních pro děti – například nejrůznější simulátory – letecké, nebo simulátory aut, zážitky se zvířátky, kurzy vaření…

Pokud nevíte, který zážitek by byl vhodný a ten pravý, pak není nic lepšího, než vybrat univerzální poukaz – a obdarovaný si zážitek sám vybere. Navíc, tento univerzální certifikát pořídíte již od 500,- (není problém si pak při výběru konkrétního zážitku doplatit).

Zkrátka, věřte, že zážitek je ten nejlepší dárek, jaký můžete věnovat – komukoliv! Darujete totiž něco, na co bude dotýčný vzpomínat – celý život! A věřte, o to přeci u dárku jde, že? ;)

Zážitky a dárkové poukazy z agentury Impresio můžete vybírat buď online na webu, nebo přímo v agentuře Impresio na Kopečné 940/14 v Brně. ;)

Zážitkovou agenturu Impresio najdete v Brně na Kopečné 940/14.

ODKAZ: ZÁŽITKOVÁ AGENTURA IMPRESIO / web, eshop
ODKAZ: ZÁŽITKOVÁ AGENTURA IMPRESIO / facebook
ODKAZ: ZÁŽITKOVÁ AGENTURA IMPRESIO / instagram