Obchůdek s dětskou módou Coccodrillo hlásí otevřeno! :)

Věřím, že máte určitě všichni radost, že se situace u nás opět vrací k normálnímu životu. Otevírají se obchody – a tak vám opět budu přinášet inspiraci, co aktuálně nabízí. Dnes to bude článek zaměřený pro rodiče a děti – mám pro vás spoustu fotek jarní a letní kolekce z obchůdku Coccodrillo, kde koupíte právě dětskou módu. A POZOR – mají tu teď opravdu velké slevy na všechno, a to 20-60%! Nafotila jsem vám tentokrát i ceny – protože ty slevy jsou opravdu velmi zajímavé. Mrkněte v článku! ;)

Co si budeme povídat, radost, že už zase můžeme vyrazit do ulic, do obchodů, máme asi úplně všichni. :) Už máme opět možnost koupit si něco hezkého pro radost – samozřejmě jako pro sebe, tak i pro naše děti, které rostou, jako z vody, takže u nich je nákup oblečení přece jenom větší nutností. ;)

Kam pro dětské oblečení v Brně? Rozhodně vám doporučuji zajít se mrknout do obchůdku Coccodrillo, který najdete na Lidické 63b, v prostorách Centra Lužánky.

Mají tu opravdu veliký výběr – nyní spoustu věcí z aktuální jarní a letní kolekce. A POZOR – jak jsem zmínila v úvodu, na úplně všechny věci tady mají velké slevy, a to 20-60%, což se na výsledných cenách opravdu už hodně projeví. 

Ceny jsem vám proto tentokrát nafotila – ať vidíte, že se jedná opravdu o zajímavé slevy.

Co se velikostí týká, tak tu pořídíte oblečení už i pro ta nejmenší miminečka, od narození. Maximální velikosti jsou pak 164.

Kromě oblečení tu pak koupíte i doplňky, čepičky, punčošky, ponožky, ale také botičky, nebo dětské bačkůrky.

A myslím, že vybírat je rozhodně z čeho – ať už sháníte hezká trička, bodyčka pro miminka, tepláky a teplákové soupravy, pro holčičky šaty, sukýnky, legíny…

Prohlédněte si fotky – najdete je jak v tomto článku, tak ve fotogalerii pod ním! Ať vám slevy neutečou, stavte se do obchůdku Coccodrillo mrknout. ;)

A na závěr jedna praktická informace – parkovat můžete přímo na Lidické v modrých  zónách, a to hodinu zdarma. Stačí si nechat vytisknout parkovací lístek v automatu (zadáte SPZ vozu). ;)

Obchůdek Coccodrillo Brno najdete na Lidické 1023/63b, v prostorách Centra Lužánky.

ODKAZ: COCCODRILLO BRNO / facebook