Jarní inspirace z Pepe Jeans!

Zajímá Vás, co nového v obchodech s módou? Pak Vás určitě potěší můj článek plný inspirace – kterou jsem pro Vás tentokrát nafotila v mém oblíbeném shoppu Pepe Jeans! A mají tu teď fakt tak krásný věci, že Vám je prostě musím představit, stojí to za to…:)

Značka Pepe Jeans se už dlouhou dobu drží mezi populárními stálicemi na české módní scéně – a já se tomu vůbec nedivím. Věci, které tento britský label nabízí, jsou totiž stále velice originální, a to i v záplavě dalších brandů, které jsou všude kolem… Líbí se mi, že návrháři z Pepe Jeans se stále nebojí jít svou vlastní cestou – v kolekcích sledují jednak aktuální trendy, ale zároveň se nebojí nabízet i pro Pepe Jeans typické věci,  s nádechem ryze anglického vintage looku.

Možná i díky tomu má značka Pepe Jeans své stálé příznivce, kteří vědí, že tu vždy najdou „něco svého“. A upřímně, mezi tyto příznivce se řadím i já. V Pepe Jeans koupíte také i lehce extravagantní kousky – zejména z řady Andy Warhol, která si mě získala už dávno.

Aktuálně je v Pepe Jeans k dostání již velká část aktuální jarní kolekce, a to jak pro nás, holky, tak i pro pány – mimochodem, pánskou kolekci jsem Vám už na blogu představila – více ZDE.

Pojďte už ale mrknout na fotky, které jsem v Pepe Jeans pro Vás nafotila!
Jelikož je Pepe Jeans v první řadě o denimu, opět je tu široký výběr krásných džínů – u těch mám vyzkoušené, že sedí fakt skvěle. Najdou se tu ty správné pro jakýkoliv typ postavy, v různých barvách, střizích…

Kromě džínů tu mají i další denimové věci – džínové košile, šaty, sukně, lacláče…

Co říkáte na tyto sportovní kalhoty? Opět je na nich patrný retro look, já v nich vidím i hippie styl. Na léto super!

Zaujaly mě i další věci, zajímavě řešené topy, trička, lehčí svetříky, ale i jarní bundičky – které v chladnějších jarních dnech ještě rozhodně užijete.

Úžasný je i výběr šatů – najdete zde už i vyloženě letní kousky (teď se Vám přes ně bude hodit třeba kožený křivák). Některé jsou v ryze romantickém – boho stylu, jiné i elegantní. Všechny ale stojí za to!

V Brně obchody Pepe Jeans jsou v Olympii a také v Galerii Vaňkovka, zboží ovšem můžete nakupovat také přes eshop, kde najdete novou i outletovou kolekci – viz odkaz níže:

ODKAZ: PEPE JEANS/E-SHOP

Prohlédněte si spoustu dalších fotek z aktuální kolekce Pepe Jeans ve fotogalerii.

ODKAZ: PEPE JEANS LONDON/official web
ODKAZ: PEPE JEANS LONDON/facebook