Inspirace pro pány – z Pepe Jeans!

Dnešní módní inspirace bude patřit Vám, pánové! Nedávno jsem totiž v jednom ze svých oblíbených obchodů objevila naprosto boží pánskou kolekci, která rozhodně stojí za to, abyste se o ní minimálně dozvěděli:) A věřte, že takto vyladěný věci Vám budou hodně slušet! Najdete je v obchodě Pepe Jeans a já mám pro Vás opět velký fotoreport…:)

Co se pánské módy týká, často v obchodech vidím, že kolekce jsou poměrně jednotvárné, nudné, příliš uniformní, bez špetky nápadu, kreativity a originálního stylu. S čímž se mnoho lidí bohužel dokáže spokojit… ALE! Pokud se chcete oblékat hezky, výjimečně, s ohledem na vlastní styl, zkuste to jinak… Zapátrejte, omrkněte nabídku v obchodech…nebo se inspirujte jinde – třeba i tady, na mém blogu…;)

Můžu totiž říct, že díky své práci mám v oblasti módy už celkem přehled. Často se pohybuji v obchodech, kde fotím, tudíž sleduji, jak akutální kolekce vypadají.
A právě při jedné z mých posledních návštěv jednoho z obchodů – PEPE JEANS – jsem objevila fakt moc hezký věci, které nepostrádají onen styl:)

Pepe Jeans se ve svých kolekcích odjakživa nebojí jít tak trochu „proti proudu“, najdete zde hezké věci pro každodenní nošení, ale i lehce extravagantní kousky, nebo i oblečení pro více formální záležitosti.

Aktuální jarní kolekce je v Pepe Jeans fakt moc vydařená – a to jak pro nás, dámy, tak i pro pány – pro ty se mi tu líbi opravdu moc! Je krásně barevná, stylově zajímavá a navíc, je zde celá řada inspirovaná hrdiny z příběhů Star Wars (a ruku na srdce, kdo z Vás Star Wars nemiluje, pánové, co?:)

Právě „Star Wars“ řada si mě v Pepe Jeans získala asi nejvíc. Líbí se mi na ní neformální hravost, uvolněnost… Obecně mám ráda oblečení s potisky, vtipnými, s pohádkovými postavičkami – a dle mě se rozhodně nejedná jen o výsadu dětského oblečení.

Kromě „Star Wars“ řady v Pepe Jeans pánové najdou další krásné věci – denimové kousky – košile, saka, bundy… Denim je nesmrtelný a ve skříni se Vám rozhodně neztratí…

Najdete zde i teplejší věci – svetry, ale i vesty, nebo lehčí bundy, které přece jenom i nyní, na jaře užijete.

Zkrátka – pánové, za mě je nabídka PEPE JEANS pro Vás teď úplně top – takže, pokud se chcete líbit – a já věřím, že ano, zajdětě si sem (nebo nakupujte přes eshop, viz odkaz níže…;).

V Brně obchody Pepe Jeans jsou v Olympii a také v Galerii Vaňkovka, zboží ovšem můžete nakupovat také přes eshop, kde najdete novou i outletovou kolekci – viz odkaz níže:

ODKAZ: PEPE JEANS/E-SHOP

Prohlédněte si spoustu dalších fotek z aktuální kolekce Pepe Jeans ve fotogalerii.

ODKAZ: PEPE JEANS LONDON/official web
ODKAZ: PEPE JEANS LONDON/facebook