Můj nejlepší tip na dárek!

Určitě to sami dobře znáte… Někdo blízký ve Vašem okolí má narozeniny, svatbu, nebo jiný významný milník v životě, nebo se blíží Valentýn, Vánoce…a Vy opět stojíte před obvyklým „problémem“, jaký sehnat zajímavý, originální, výjimečný dárek, který by daného člověk překvapil a potěšil ho. Nevím, jak Vy, ale já s vyběrem toho pravého dárku mám obvykle velkou potíž:) Ale dnes mám pro Vás jeden hodně zajímavý tip, u kterého si můžete být rozhodně jistí, že udělá obrovskou radost. Slyšeli jste už o AirWine?

Pokud pravidelně sledujete můj blog, tak věřím, že ano. Zcela upřímně – já když jsem na AirWine na internetu narazila, byla jsem naprosto nadšená. Něco takového mít ve svém okolí, to je totiž úplně skvělé. Netradiční a jedinečný zážitek, který navíc – právě můžete darovat.

Vy, co ovšem AirWine ještě neznáte a nevíte, „o co jde“… Představte si,  že kousek od Brna, v Němčičkách, máte možnost “proletět” se v leteckém simulátoru Boeingu 737! Dozvíte se tu také spoustu informací o létání – a co víc, můžete tu strávit příjemný čas, nejen v simulátoru, ale také ve vinném sklípku. Zní to naprosto úžasně, že? A také to úžasné je…

Protože mě samozřejmě zajímalo víc – jak to v AirWine vypadá a funguje, zajela jsem se do Němčiček podívat.

S nápadem vytvořit letecký simulátor “ve sklípku” přišel Dominik Vahala, který je aktivní dopravní pilot Boeingu 737 – má nalétáno více než 2500 hodin. Fanoušek létání, oslovil své kamarády a ve volných chvílích mezi zaměstnámím konstruoval právě letecký simulátor, který je naprosto věrnou kopií kokpitu zmiňovaného Boeingu 737.

Prožitek je v tomto letecké simulátoru skutečně naprosto věrohodný a od pocitu “ve vzduchu” naprosto k nerozenání – výhled z kokpitu zajišťují projekce na tři plátna, se zorným úhlem téměř 180°, která vytváří realistický dojem.

Vyzkoušet si tu můžete několik „letových programů“ – a kromě toho, ochutnáte vynikající domácí víno v místním sklípku. Můžete s sebou vzít i přátele, nebo zde rovnou uspořádáte oslavu – s hodně výjimečným programem, kdy si všichni mohou „zapilotovat“ letadlo. Tak jedinečné zážitky přece nebývají na programu každého dne, že?:)

A co konkrétně v AirWine nabízí?

Na výběr máte rovnou několik programů, pro jednotlivce, páry, ale i celé skupiny.

Základní jsou letecké programy – “Pilot” a “Kapitán” – tyto programy jsou určené pro lidi, kteří nemají zkušenosti s řízením letadla, ale také pro Ty, kteří letadlům rozumějí a létají.

Rozdíl v těchto dvou programech je akorát časový. Pilot je na 30min letu + 10min předletový briefing, Kapitán je 50min letu + 10min předletový briefing.

Dále AirWine nabízí program Trénink – je určený pro piloty a nadšence, kteří si chtějí procvičit lety před pravidelným přezkoušením, nebo jen tak.

Velkou zajímavostí je i program Sully – zázračné přistání na řece Hudson – let 1549 US Airways. Sama jsem si tento program v AirWine vyzkoušela a je to opravdu hodně silný zážitek – autentický, s dramatickým průběhem právě tohoto letu. Zažijete nepříjemné situace, kdy Vám vysadí oba motory po nasátí hejna hus. Uvidíte pod sebou New York, řeku Hudson, na které budete nuceni přistát. Zažijete opravdový adrenalin, ovšem v naprostém bezpečí:)

Novinkou je pak program „S láskou do oblak“ – jedná se o 2,5 hodinový program, který je ideální i pro páry – a co Vás čeká? Opravdu skvělý program – 60 minut pilotování simulátoru letadla Boeing 737NG, 2 vzlétnutí + 2 přistání.
Navíc můžete degustovat 3 vzorků vín z rodinného vinařství, těšit se můžete také na posezení při kávě s dezertem,
nealko nápoje, sýrový talíř + pečivo.
Navíc, jako dárek dostanete láhev vína a certifikát.

Navíc si zde samozřejmě můžete vybrat i kompletní balíčky pro větší skupiny, kdy zde můžete uspořáda oslavu, nebo třeba firemní teambuiliding…;)

Více pak k jednotlivým balíčkům a jejich obsahu – ZDE.

A na závěr – zpět k dárkům, o kterých jsem psala v úvodu. Už věříte, že dárkový poukaz do AirWine je rozhodně tím nejlepším tipem, pro úpně každého? Dárkové poukazy si můžete vybrat a zakoupit přímo na webu www.airwine.cz, zároveň si zde můžete vybrat i termín, který se Vám pro návštěvu hodí. Takže – pokud chcete udělat opravdu radost – toto je můj tip;)

Letecký simulátor AirWine najdete v Němčičkách, na adrese Němčičky 285. Více informací o rezervacích a také o možnostech zakoupení dárkových poukazů se dozvíte na webu AirWine, viz odkaz níže.

ODKAZ: AIRWINE / web
ODKAZ: AIRWINE / facebook