Jarní inspirace z Květinářství Galerie!

Je tu jaro! Mé nejoblíbenější období! A protože k jaru neodmyslitelně patří především květiny, je na místě vám přinést pro inspiraci jarní květinovou reportáž! Tu jsem pořídila v Květinářství Galerie v OD Klášter na Josefské – a můžu vám říct, jaro je tu doslova cítit na každém kroku! Mají tu spoustu jarně laděných dekorací, vazeb, doplňků – úžasný výběr za skvělé ceny! Víc v mém článku…;)

Nevím, jak vy, ale já si každý rok s příchodem jara domů pořizuji spoustu květin – v květináčích, ale i čerstvé květiny, hlavně moje milované tulipány, narcisy, hyacinty…zkrátka ve mně evokují, že zima je pryč a konečně nastanou krásné a prosluněné dny.

A když v Brně pro květiny, květinové dekorace, vazby, doplňky, tak rozhodně doporučuji Květinářství Galerie v OD Klášter na Josefské.
Toto květinářtví je tu otevřeno od loňského roku a řeknu vám, výběr je tu úžasný! A hlavně, všechny jejich hotové vazby, kytice, to je opravdu nádhera – pracují tu moc šikovní floristé, kteří umí až divy. :)

Právě teď, na jaře, je tu tolik krásy k vidění, že nebudete vědět, co si vybrat dřív. :) Já vám tu opět pro inspiraci nafotila celou řádu zajímavých věcí – věřím, že mi dáte za pravdu, že je to zkrátka nádhera. :)

V Květinářství Galerie koupíte hotové vazby, vyrobené z živých květin, nebo i v kombinaci s těmi umělými – takové kousky vám vydrží krásné opravdu dlouho. :)

Samozřejmě vám zde jakoukoliv květinovou vazbu, nebo kytici, připraví přesně i na míru, dle vašeho přání a požadavků. Ke všem zákazníkům tu přistupují indiviálně a jsou schopni vám tu vytvořit opravdu cokoliv. :)

Uvážou vám tu také úžasnou kytici, opět dle vašeho přání a mimochodem, novou službou tohoto květinářství je i eshop a rozvoz květin, kde si můžete vybrat z celé řady úžasných kytic.

A protože se také blíží Velikonoce, najdete tu i velikonočně laděné dekorace – třeba roztomilé zajíčky. ;)

Tak co říkáte, za mě zase veliká paráda! Květinářství Galerie zkrátka opět stojí za návštěvu. ;)

Na více mých fotek z Květinářství Galerie se podívejte i do fotogalerie.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram