Inspirace z Textilu u Vyzinů – pro nás, dospělé!

Není to tak dlouho, co jsem vám tu přinesla inspiraci na krásné dětské oblečení z Textilu u Vyzinů, který najdete v Brně na Horově 2. Dětské módy tu mají opravdu senzační výběr, ovšem – věděli jste, že tu krásné kousky koupíte i pro nás, dospělé ženy? Právě takové outfity jsem vám tu nedávno pro inspiraci nafotila – a ukážu vám je ve své dnešní reportáži…
Pokud nevíte, kde v Brně kupovat dětské oblečení, zkuste právě Textil u Vyzinů, tady pro děti rozhodně vyberete. Co tu aktuálně najdete – to jsem vám nedávno představila ve své reportáži, pokud vám unikla, najdete ji ZDE.
Ovšem, kromě oblečení pro děti (a také dětských doplňků, nebo prádla) tu koupíte i krásnou dámskou módu! Právě tyto věci vám chci dnes ukázat, ať jste v obraze a máte přehled.
Jedná se o věci dovezené z Itálie a musím říct, že jsou to moc hezké kousky, stylové, pohodlné a co je hlavní, tak cenově v naprosto přijatelné rovině! Rozhodně se nemusíte obávat nějakých vysokých cen, stejně, jako v případě dětského oblečení, vám nákup dámské módy peněženku “nezrujnuje”.
Co tu tedy pro nás, dospělé ženy, aktuálně najdete?
V první řadě, překrásné šaty a sukně!
Sama miluji ryze ženskou módu, šaty i sukně nosím celoročně, je to jen o tom adekvátně zvolit boty, bundu, nebo i kabát.
Šaty tu mají v překrásných barvách a vzorech! Určitě tu stojí za pozornost.
Pořídíte zde i věci v podzimním duchu, mezi kterými nechybí nejrůznější topy, svetříky, halenky, kabátky, saka…
Super tu mají i kalhoty – třeba džíny! Všechny kalhoty, co tu nabízí, mají vysoký podíl elastanu, takže jsou moc pohodlné, dobře sedí a budete se v nich cítit fajn.
Co se barev týká, tak tu najdete aktuálně vyloženě podzimní barvičky – okrově žlutou, modrou, pudrově růžovou, šedou – jednotlivé kousky tu můžete skvěle vzájemně zkombinovat, takže si tu můžete sestavit opravdu vyladěný a kompletní outfit.
Kromě oblečení tu koupíte i krásné doplňky, třeba batůžky, kabelky, ledvinky – opět v mnoha barvách a designech – právě kabelky můžete vidět i na fotkách mých outfitů!
Určitě vás budou zajímat i velikosti – koupíte tu velikosti od těch nejmenších, až po ty velké – XL. Takže určitě se tu oblečete všechny. ;)
Jak se vám móda pro dospělé ženy v Textilu u Vyzinů líbí? Já myslím, že to jsou super věci, stavte se je omrknout na vlastní oči! A co také musím napsat, jsou tu moc milí, ochotní, poradí vám s výběrem…zkrátka, budou se vám věnovat! ;)

Textil u Vyzinů najdete v Brně na Horově 2.

ODKAZ: TEXTIL U VYZINŮ / web

ODKAZ: TEXTIL U VYZINŮ / facebook