Inspirace na krásné dětské oblečení z Textilu u Vyzinů!

Obchůdek Textil u Vyzinů se v Brně těší velké oblibě, a to už hezkou řadu let. Právě pro děti tady mají opravdu nádherné oblečení, doplňky, a to ve velmi širokém výběru! Takže maminky, pokud potřebujete dětičkám doplnit šatník – třeba i do školy a školky, inspirací vám může být moje následující reportáž se spoustou fotek!
Textil u Vyzinů najdete v Brně na Horově 2 a pokud v Brně nevíte, kam pro dětské oblečení, určitě bych vám doporučila právě toto místo. Výběr je tu obrovský, ceny jsou přijatelné, navíc jsou tu moc milí, rádi vám s výběrem poradí a pomohou. :)
Zajímavostí jistě také je, že tento obchůdek má opravdu dlouholetou tradici – představte si, že byl založený už v roce 1916! Od této doby se obchod a celá značka těší dobré pověsti a oblibě mezi zákazníky.
Kolekce, které tady nabízí, jsou ucelené a dají se dobře kombinovat, jsou totožné jak barevností, tak i aplikacemi. Co se týká velikostí, tak v nabídce jsou věci od vel. 104 do 164.
Nafotila jsem vám zde zajímavé outfity, které jsou jako dělané právě pro nadcházející podzimní období!
Hlavně pro holčičky, tolik krásných věcí tu mají! Nejrůznější vestičky, kožíšky, kabátky… opravdu, tak super věci jen tak někde nenajdete!
Pro kluky tu pak mají také fajn věci, podzimní kabátky, vesty, svetříky a mikiny…
…a samozřejmě, celou řadu kalhot, džíny, plátěné kalhoty, tepláčky a pozor, koupíte tu oblíbené džíny z teplákového materiálu, které nejen, že dobře vypadají, ale jsou i moc pohodlné!
Pokud sháníte další nutné vybavení pro děti – spodní prádlo, pyžamka, ponožky, punčocháče…i toto vše zde najdete.
Jít sem nakupovat, o je opravdu radost. Potěší vás veliký výběr, fajn ceny a také milé jednání. A věřte, to rozhodně není ve všech obchodech samozřejmostí. :)
Moc fajn je i akce, kdy sbíráte za každých 1000,- nákupu nálepku, jakmile nasbíráte 10 nálepek, máte nákup v hodnotě 1000,- zdarma!
Spoustu dalších fotek aktuální nabídky z Textilu u Vyzinů si prohlédněte také ve fotogalerii.

Textil u Vyzinů najdete v Brně na Horově 2.

ODKAZ: TEXTIL U VYZINŮ / web

ODKAZ: TEXTIL U VYZINŮ / facebook