Hopsálkov – nový areál pro děti na Kšírovce!

Kam s dětmi v Brně, kde najdou skvělé a aktivní vyžití venku? Zkuste areál HOPSÁLKOV! Jedná se o novinku na Kšírovce a pro děti je to tady opravdu úžasné! V tomto krásně upraveném a opravdu velkém venkovním areálu se děti mohou skutečně „vyřádit“. :) Je tu celá řada vzduchových trampolín, veliké pískoviště s jemným pískem a hračkami, hřiště, prolézačky… My dospělí si tu můžete odpočinout na lehátkách, posezení a dát si kávu, nebo něco dobrého v občerstvení. Pro děti je Hopsálkov doslova ráj! Vyražte sem – nebudete litovat. Víc info & fotek v následujícím článku…

Letošní babí léto se opravdu vydařilo, dny jsou prosluněné a odpoledne je počasí ještě téměř letní. Proto – vyražte ven – i s dětmi! Kam?
Chci vám dát tip na jednu úžasnou novinku v Brně, o které možná celá řada z vás ještě neví.

V brněnském golfovém a sportovním areálu Kšírovka vznikl unikátní areál přímo pro děti – a to na opravdu velkém prostranství. Jmenuje se „Hopsálkov“ a jak název sám napovídá, děti si tu mohou užít zábavu hlavně na velikých vzduchových trampolínách – těch je tu celá řada, stačí si jen vybrat!

Věřím, že i vaše děti, jako ty moje, milují pohyb, skákání, běhání, zkrátka jakoukoliv „akci“. A v areálu Hopsálkov se děti mohou opravdu perfektně vyřádit. A co je víc – než když děti tráví svůj volný čas pohybem, který je navíc tak baví!

Hopsálkov je nový a skutečně veliký areál, který se stal součástí brněnské Kšírovky v Komárově. Kšírovka je mimochodem sama o sobě skvělá – a to nejen pro příznivce golfu, na který je areál primárně zaměřený. Na Kšírovce si můžete zahrát i minigolf, super je i fotbalgolf – to je skvělý sport také pro děti. Na Kšírovce je také BodyStudio se sálovými lekcemi, nabízí zde i masáže a můžete si tu dát i něco dobrého k jídlu a pití. A mimo to – je tu možnost i organizace soukromých a uzavřených akcí!

Zpátky k areálu Hopsálkov – ten si totiž rozhodně zaslouží víc pozornosti. 
Co všechno zde najdete?

V první řadě – vzduchové trampolíny! Je jich zde 7 různých typů a velikostí – mimochodem, vůbec nejvíc vzduchových trampolín na jednom místě!

Zajímavostí je pak i první kulatá trampolína v ČR!

Menší děti tu rozhodně uvítají obrovské pískoviště s jemňoučkým pískem, pískoviště má rozměry cca 600 m2! Na pískovišti nechybí hračky – nemusíte nic nosit s sebou. ;)

Super jsou i nejrůznější prolézačky, šplhací a povalovací sítě, různé typy houpaček, 30 metrů dlouhá lanovka, lanáček… zkrátka pro děti naprostý ráj!

Skvělá je i další vybavenosti areálu – posezení buď u stolečků, na lehátkách, nebo sedacích vacích…

Občerstvit se tu pak můžete v příjemném bistru s terasou, které je obklopeno písčitou pláží… Dáte si tu kávu a další nápoje i nejrůznější občerstvení. ;)

Nabídnout vám tu mohou i pronájem ohniště na opékání buřtů!

V blízkosti Hopsálkova se pak nachází i přírodní koupaliště Biotop Brno Jih, nebo Jižanský dvorek – kde jsou k vidění nejrůznější zvířátka – můžete spojit s návštěvou!

Hopsálkov s dětmi určitě musíte vyzkoušet! Uvidíte, že budou nadšené – a vy taky! Protože co je víc, než vidět spokojené a nadšené děti. ;) A zaskákat si tu můžete i vy, dospělí!

Areál Kšírovka najdete v Brně na adrese K Lávce 705/8.

ODKAZ: KŠÍROVKA / web
ODKAZ: KŠÍROVKA / facebook
ODKAZ: KŠÍROVKA / instagram

ODKAZ: HOPSÁLKOV / instagram