Podzimní inspirace z Freeportu

Opět mám pro vás inspiraci z outletového centra Freeport! Tentokrát vám představím nabídku několika obchodů s módou a věřte, jsou to skutečně velmi zajímavé kousky! Stále platí, že ve Freeportu jsou ceny velmi nízké – tak vyražte na nákupy, rozhodně se to vyplatí! Víc v mé následující reportáži…

Do Freeportu pro vás jezdím sbírat inspiraci každý měsíc a zcela upřímně, sama jsem vždy překvapená, že tu narážím na zajímavé a pro mě i doposud neznámé značky – třeba, jak je tomu v případě obchodu Boxeur des Rues. Tato značka má fakt nádherné oblečení, pro dámy i pány!

Zastavila jsem se také do multibrandového butiku Vermont, kde najdete opravdu luxusní kousky a milovníky české módy určitě potěším novinkami z obchodu s koženým zbožím, Kara – věřím, že vám tento název není cizí… ;)

Co se právě módy týká, nabídka je ve Freeportu opravdu skvělá! Ať už dáváte přednost sportovnímu oblékání, nebo si potrpíte na punc elegance a luxusu, zkrátka pro každého je tu něco! Super je tu i nabídka bot, kabelek a doplňků a také věcí pro děti. Ale to vy určitě moc dobře víte… :)

Tak – ke zmiňovaným obchodům, které vám chci dnes představit!

Začnu právě prodejnou Boxeur des Rues. Jedná se o italský módní brand, inspirovaný bojovým sportem savate, což je francouzský druh boxu. 

Jedná se tedy o módu ve sportovním stylu, která dbá na pohodlí a váš celkový komfort. Ovšem – oblečení Boxeur des Rues nepostrádá charakteristický design, je neokoukané a zajímavé.

Zaujaly mě tu krásné teplákové soupravy, trička – to vše pro ženy, muže, ale i děti. A za zmínku stojí i celá řada doplňků!

Omrkla jsem také aktuální nabídku české značky KARA! Ta je na české módní scéně už hezkou řadu let a stále se těší mimořádné oblibě. 

Kara Trutnov nabízí koženou a kožešinovou módu, zpracovanou velmi kvalitním způsobem u nás, v České republice.

V outletové prodejně Kara ve Freeportu pořídíte krásné kousky pro pány i dámy – kožené bundy, kožíšky… Na podzim se něco takového může hodit!

A prohlédněte si tu i kabelky!

Třetím obchodem, který jsem tentokrát ve Freeportu navštívila, byl Vermont! Jedná se o multibrandový butik nabízející módu prestižních značek, jako jsou LA MARTINA, Camel Active, Peak Performance a Odd Molly.

Velmi oblíbená je zde právě značka La Martina, jedná se o argentinský brand, který se stal již ikonou oblíbeného koňského sportu – koňského pola.

Inspirujte se – třeba se vám některý z nafocených kousků zalíbí! ;)

Na víc fotek z mé návštěvy mrkněte také do fotogalerie. ;)

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram