Inspirace pro dětičky z Original Marines!

S přicházejícím létem pro vás budu mít opět spoustu módní inspirace – obchody se totiž už pořádně plní novinkami a novými kolekcemi. A nezapomenu opět ani na dětičky! Těm věnuji i svůj dnešní článek s  reportáží z obchodu Original Marines ve Vaňkovce! Je tu spoustu parádních kousků, které vám prostě musím ukázat! Čtěte dál… ;)

Pokud nevíte, kde nakupovat hezké a kvalitní dětské oblečení, určitě se stavte mrknout do obchodu Original Marines ve Vaňkovce, tady je totiž vždycky z čeho vybírat! A tento obchůdek se teď opravdu hezky zaplnil, aktuálně tu je už spoustu novinek z letní kolekce a je to zase velká paráda! :)

Značku Original Marines mám ráda už dlouho a pro své kluky v tomto obchodě nakupuju už celou řadu let, vlastně od jejich batolecích let. Líbí se mi, že oblečení Original Marines je krásně barevné, s obrázky, veselé a co je také důležité, tak kvalitní – barva a tvar drží i při častém praní.

V obchůdku Original Marines pořídíte krásné dětské oblečení ve všech velikostech, od těch nejmenších až po ty veliké. A pozor – značka nyní nově nabízí oblečení až do velikosti 164, takže tu nakoupíte i pro starší děti.

Mě tu vždycky nejvíc zaujmou hlavně ty roztomilé kousky pro batolata a malé děti, v těch malinkých velikostech je to všechno tak nádherné! Však posuďte sami… :)

Aktálně je v Original Marines už velká část letní kolekce a opět vše září krásnými barvičkami. Nejkrásnější jsou hlavně kousky s postavičkami oblíbeného Mickey Mouse, Minnie & spol. ;)

Pro holčičky tu najdete spoustu parády, šatičky, sukně, legíny, mikiny – můžete vše krásně kombinovat, protože mnohé kousky vzájemně ladí motivem, barvou, vzorem…

Pro kluky jsou zase božsky roztomilá trička a mikiny s obrázky zmiňovaného Mickeyho! ;)

Zkrátka, opět je tu z čeho vybírat, zastavte se o tom přesvědčit na vlastní oči! :)

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram