Inspirace na sluneční brýle

Venku už krásné, slunečné počasí – tak to chce mít stále po ruce sluneční brýle! Právě sluneční brýle jsou mým moc oblíbeným módním doplňkem, a proto jsem si pro vás dnes připravila inspiraci zaměřenou právě na krásné brýle. V Brně je chodím vybírat do oční optiky APIA, mají tu spoustu krásných kousků. Nedávno jsem tu pro vás nafotila velký fotoreport – věřím, že se vám bude líbit. Tady je! ;)

Co se brýlí (těch slunečních, dioptrické zatím naštěstí nepotřebuji) týká, musím říct, že mám na nich snad až „závislost“. Doma mám už tolik kousků a stále pořizuji nové a nové. Jak jsem už napsala, brýle jsou pro mě jedinečný módní doplněk, který můžete skvěle sladit s vaším outfitem.

A nemyslete – i brýle, jako celá řada jiných módních doplňků, také podléhají módním trendům a světové značky přichází s novými tvary, barvami, designem… A musím říct, že každou sezónu si oblíbím zcela nový, zajímavý model – loni to byly například vyloženě kulaté obroučky, mám ráda i barevné brýle, miluji populární tvar „pilotky“…

Kam v Brně pro brýle, sluneční, ale i ty dioptrické?
Rozhodně doporučuji v tomto směru pořizovat tam, kde víte, že si můžete být jistí naprostou kvalitou. Na rozdíl od oblečení, které vaše tělo „snese“ i obyčejnější, levnější, v případě brýlí se rozhodně vyplatí investovat.

Brýle totiž zejména plní svou funkci – tedy chrání váš nejcennější smysl, váš zrak. A proto je dobré mít jistotu, že brýle váš zrak ochrání dokonale (pozor, nevhodně koupené a nekvalitní brýle mohou váš zrak dokonce i poškodit).

V Brně určitě doporučuji oční optiku APIA – mají dvě pobočky, v centru na Masarykově a také v OC Olympia. V obou obchodech mají úžasný výběr od mnoha světových značek.

Mimochodem, právě tato optika je nejdéle fungující oční optikou v Brně, byla otevřená už v roce 1994 a své dobré jméno, postavené na kvalitních službách a široké nabídce kvalitních brýlí, si drží dodnes.

Optika APIA zaváděla do ČR a SR většinu světových značek (Giorgio Armani, Chanel, YSL, Fendi, Valentino, Vogue, Police, Givenchy, Chopard a další) . V současné době kromě maloobchodu má velkoobchodní zastoupení pro ČR jednoho z největších výrobců brýlí na světě, který má ve svém portfoliu značky jako Montblanc, Tom Ford, Swarovski, Roberto Cavalli, Just Cavalli, Timberland, E.Zegna.

Já se nedávno stavila na pobočce v OC Olympia – omrkla jsem novinky, jaké tu mají a ty nejkrásnější a nejzajímavější kousky z řady dámských slunečních brýlí jsem pro vaši inspiraci i nafotila.

Myslím, že vybírat je tu rozhodně z čeho – koupíte tu designově výrazné, zajímavé, zdobené brýle…

…ale i ty v čistém a jednoduchém stylu, jejichž vzhled tolik nepodléhá módním trendům.

Skvělá nabídka slunečních brýlí je tu také pro pány – o tom jsem vám tu psala nedávno… ;)

Oční optiky APIA najdete v Brně na Masarykově 18 a také v brněnské Olympii. Na obou provozovnách si zákazníci mohou svůj zrak zkontrolovat, provádí zde také aplikaci kontaktních čoček a prodávají veškerý další sortiment související s brýlemi a kontaktními čočkami. Na každé provozovně je optická laboratoř/dílna, kde provádí opravy brýlí a zhotovení brýlí na počkání.

Na mnoho dalších modelů brýlí se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA – web / facebook

ODKAZ: ORIGINÁLNÍ BRÝLE.CZ – eshop / facebook