Inspirace pro pány – z oční optiky APIA!

Aby i pánská část čtenářů mého blogu nebyla o inspiraci ochuzena :), mám pro vás dnes jeden zajímavý fotoreport! Týká se brýlí – a to jak diopotrických, tak slunečních. Právě brýle sama považuji za  jedinečný módní doplněk, který může opravdu slušet – a tak jeho výběr rozhodně není dobré podceňovat. V oční optice APIA v Olympii jsem vám proto vyfotila spoustu krásných kousků z nové kolekce. A je rozhodně o co stát!

Jak jsem už napsala, sama brýle přímo miluji – tedy ty sluneční, dioptrické zatím naštěstí nepotřebuji. Právě slunečních brýlí mám doma už doslova sbírku, nosím je celoročně a beru je jako skvělý módní doplněk.

A protože i brýle jsou záležitostí, která podléhá trendům – značky nabízí nové kolekce, které se řídí tím, co je také aktuálně „IN“, nafotila jsem pro vaši inspiraci spoustu krásných, pánských kousků od mnoha značek, v oční optice APIA, na pobočce v Olympii.

Brněnská optika APIA je nejdéle fungující oční optikou v Brně, byla otevřená už v roce 1994 a své dobré jméno, postavené na kvalitních službách a široké nabídce kvalitních brýlí, si drží dodnes – a to na dvou pobočkách, v centru na Masarykově a nyní také v OC Olympia.

Optika APIA zaváděla do ČR a SR většinu světových značek (Giorgio Armani, Chanel, YSL, Fendi, Valentino, Vogue, Police, Givenchy, Chopard a další) . V současné době kromě maloobchodu má velkoobchodní zastoupení pro ČR jednoho z největších výrobců brýlí na světě, který má ve svém portfoliu značky jako Montblanc, Tom Ford, Swarovski, Roberto Cavalli, Just Cavalli, Timberland, E.Zegna.

A jaké brýle – pro pány, tu nyní najdete?

Aktuálně jsou v kurzu výrazné obroučky a dokonce i lehká extravagance, které se vůbec nebojte! Naopak, výrazné, lehce extravagantní brýle mohou skvěle podtrhnout výjimečnost vaší osobnosti.

Zaujaly mě i barevné obroučky brýlí, ty můžete skvěle ladit s outfitem. A právě na jaro, léto, se barvičky výborně hodí!

Co se designu a velikosti brýlí týká, tak oční optika APIA má opravdu bohatý sortiment i širokých pánských brýlí, které bývá obvykle problém sehnat.

Pánové – slovanské typy, často potřebují právě širší velikost brýlí, mnohé kousky od třeba italských značek nesedí – Italové jsou totiž fyziologicky jinak stavění a podle toho navrhují také brýle.

Oční optika APIA ale reaguje na poptávku právě po širších typech obrouček – takže je zde pánové seženou.:) Jedná se o brýle převážně od značek Porsche Design, Jaguar, Davidoff.

Spoustu krásných modelů brýlí jsem vám zde nafotila – fotky si můžete prohlédnout jak v článku, tak ve fotogalerii pod ním. :)

Oční optiku APIA najdte v centru, na Masarykově 18 a také v OC Olympia Brno.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA – web / facebook

ODKAZ: ORIGINÁLNÍ BRÝLE.CZ – eshop / facebook