Inspirace na nádherné svatební šaty ze salonu Zasnoubena

Milé dámy, čeká vás v blízké době svatba a hledáte ty nejkrásnější svatební šaty podle vašich představ? Nebo – je ve vašem okolí slečna, které se výše uvedené týká? Pak čtěte dál – mám pro vás totiž kouzelnou inspiraci, právě na svatební šaty! Ty jsem pro vás nafotila v brněnském svatebním salonu Zasnoubena, najdete ho na Josefské 8. Paní majitelku Nikolu znám už několik let, šaty tu nabízí opravdu dokonalé. Můžete si tu být jistí i skvělým přístupem, ochotně s vámi bude zkoušet, vybírat – abyste odcházely vždy maximálně spokojené. Čtěte dál a prohlédněte si i fotky – jsem si jistá, že se vám šaty budou rozhodně líbit!

Šaty ze svatebního salonu Zasnoubena vám pravidelně fotím už několik let a musím uznat, že nabídka je zde snad čím dál lepší! Svatební šaty tu mají v tolika typech – zdobené, boho, ale i v jednoduchém designu. Věřím, že si tu určitě každá nevěsta najde takové, které jí padnou do oka.

Šaty si ve svatebním salonu Zasnoubena můžete jak koupit, tak i půjčit – čehož tu nevěsty využívají asi častěji. Jedná se o šaty celé řady evropských značek, šaty jsou z úžasných materiálů a co je také důležité zmínit, mají je tu v mnoha velikostech. Samozřejmě pak není také problém upravit šaty na míru.

Mimochodem, skvělé je, že si tu můžete vybrat takové šaty, jaké se vám líbí – paní majitelka salonu vám je pak nechá ušít přímo u výrobce ve vaší velikosti, vybrat si můžete i z dostupných barevných odstínů!

Aktuálně jsou v salonu Zasnoubena i nádherné novinky – nové modely šatů z kolekcí, které mnohé značky představily pro tuto sezónu. Nechybí tu i velmi trendy kousky – určitě víte, že i v ohledu svatebních šatů se každý rok „nosí“ něco jiného.

Nyní jsou velmi populární šaty s nabíranými rukávy v balónovém střihu – i takové tu najdete!

Milovnice zdobených modelů, bohatých sukní si tu také jistě vyberou, mě nadchly šaty zejména tyto šaty s krásně střiženým dekoltem, bez ramínek. Jsou nesmírně efektivní zejména svou jednoduchostí.

V salonu Zasnoubena si můžete koupit, nebo půjčit také šaty společenské – je tu celá řada krásných kousků. Plesová sezóna je v plném proudu, tak pokud šaty na ples sháníte, víte, kam se obrátit!

Mimo dámské svatební šaty tu pořídíte pak i kouzelné šatičky pro malé slečny, které půjdou za družičky. Tak pestrou škálu dětských šatů pro tyto účely opravdu jen tak někde neuvidíte!

Jak zmiňuji v úvodu, při zkoušení se vám tu ochotná paní majitelka bude vždy věnovat, bude s vámi vybírat, zkoušet…určitě v tomto salonu strávíte i příjemný čas. A to hlavní, odnesete si své vysněné šaty, i díky kterým budete na svůj „den D“ neodolatelná a překrásná!

Svatební salon Zasnoubena najdete v Brně na Josefské 8.

ODKAZ: ZASNOUBENA / web
ODKAZ: ZASNOUBENA / facebook
ODKAZ: ZASNOUBENA / instagram